Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Első mellnagyobbító műtétnél...

Első mellnagyobbító műtétnél is lehet hatalmas (nyuszilányokéval megegyező) melleket elérni egy 75B-s méretű mellből, vagy ahhoz többször kell műttetni?

Figyelt kérdés
Valamint; drágább lesz így, mintha csak egy - két mérettel csináltatnám nagyobbra? Mondjuk lehet, hogy az is elég lesz az ideális méret eléréséhez...Szerintetek 75B-s mérethez hány köbcentis szilikon kellene, hogy megegyezzen a fent említett mérettel?
2011. jún. 3. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Hmm nyuszilány. Attól függ hány centi magas vagy, ezzel kell arányosítani. nagyon máshogy áll azért az azon os méretű két pár sárgadinnye egy 155 centis vagy egy 195 centis nőn...


Nekem gyérilag van 80 F es mellem, és eléggé megterhelő a hátamnak, szóval lehet, hogy kisebbre is vetetem. Számolj vele, hogy gerincferdülést okozhat, és Ds méret felett csak turiban kapsz fiatalos fehérneműt :P


Egyrészt a hirtelen jött megterhelés, másrészt az esztétikum miatt én max neked 75 D-t javasolnék. Ha túl nagy arányban van benne szilikon, akkor tud így kinézni.

[link]


Ha megnézed, jó esetben nincs felül körvönala a mellnek:

[link]

2011. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

165 centi vagyok, kb 48 kg, homokóra alkat.

És a 75 D-s méretűhöz mekkora köbcenti kellene szerinted?

Nem szeretnék esztétikátlanul nagyot, csak kaptam egy felkérést egy magazinba, és magabiztosabban állnék a kamerák elé, hogyha feltűnőbbek lennének a méreteim :) :$

De nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

2011. jún. 3. 19:10
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ilyesmire gondoltam! Ezt egy műtéttel is el lehet érni? Illetve hány köbcentis implantátumok kellenének hozzá ?

Mondjuk a 165 centimhez elég lenne egy kisebb méretű szilikon is, hogy ezt a hatást keltse... Szerintem.

Előre is köszönöm a tippeket!

2011. jún. 3. 19:55
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Minek csúfítod el magadat? Egy 75B-s mell tökéletes. Én is homokóra vagyok 170 cm és 52 kg és ehhez 75B-s melleim 88 cm, tökéletesek!
2011. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Sokan mondták már, de túl makacs vagyok. És jobban tetszenék magamnak ha nagyobbak lennének a melleim. Meg említettem a fotózást, és azért egy magazinban mégis csak jobban mutat a látványosabb cickó... :) :$


Lehet, hogy sok ember ezért majd degradál, vagy elítél, de én magamnak , és a Szerelmemnek szeretnék megfelelni. És attól, hogy ott van két "labdácska"; ugyanaz az a Nő maradok, aki most vagyok. Hiszen csak a testem változik, nem a belső értékeim. Sokan leszólják a műcicis lányokat, holott egyértelmű, hogy minden ember más, és mindenkinek más igényei vannak, mindenkinek más tetszik. Miért kellene megfelelnünk ismeretlen embereknek? Akiknek meg fontosak vagyunk, ők meg úgyis megértik, hogy miért vágyom erre. :)

2011. jún. 3. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, végülis teljesen igazad van. Nekem mondjuk még a tieidnél is kisebb melleim vannak, én is megakarom műtetni :D

de különben elég vékonyka vagy, így nálad feltűnőbb lesz a nagy mell. Szerintem 75/B pont tökéletes :)

2011. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

De egyébként 75B-s mellem van, és ennél nagyobbakat szeretnék.. Akkorákat, mint a belinkelt Hölgyek méretei... És azt nem tudom, hogy annak az eléréséhez hány köbcentis implire lenne szükségem.(?) Meg mondjuk attól, hogy a melltartóm mérete 75B, a cickóim nem tűnnek olyan nagynak, mint szeretném :$:D

2011. jún. 4. 10:30
 8/13 anonim válasza:
69%

Szia!Én is kb akkora vagyok mint Te és már szoptattam is. így kaptam 320cc-t, és mit mondjak nem ájultam el tőle, most 75C/D-s, azóta elég sok dokinál voltam konzultáción, és mind azt mondta, hogy elsőre amúgy sem lehett volna nagyobb ne bánjam.... még aki tényleg nagyokat csinál az is ezt mondta, a szövetek fokozatosan tágulnak csak. :(

Most ha cserélem 425/485 cc extramagasra cserélik az remélem már mutatósabb lesz. Most is nagyon szép lett, de semmi extra, egyáltalán nem nyuszilányos.... :D

2011. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló.... Írtam Neked privit :)
2011. jún. 5. 08:26
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Nekem 80 D-s mellem van, illetve "azokon a napokon" két D-s is. Mit mondjak, nagyon megterhelő, én nem kedvelem, mert pl. sportolni nem tudok, az, hogy elmegyek futni, 3 melltartót igényel (aztán fulladozok :D) nagyon nehezen találok megfelelő ruhát. Számíts azzal is, hogy akár műcici akár nem, gravitáció volt és lesz. Még csak 16 éves vagyok, de már tervezem hogy minimum 1 mérettel kisebbet csináltassak... :(

Számíts a leereszkedett mellre, hátfájásra, nehézségekre; ha emellett azt mondod oké, akkor hajrá. Én nem ajánlom, de a te életed, te tudod, Neked mi a jó. Majd írd le mi lett!

2011. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!