Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mű mell önbizalmat ad?

Hkhjklélé kérdése:

A mű mell önbizalmat ad?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Istenem mit meg nem adnék a nagy mellekért...kivéve azt, hogy belerakassak egy műkocsonyát. Tetszenek, hatalmas önbizalmat adnának, ugyanis minden reggel avval kelek hogy istenem miért ilyen kicsi a mellem, de egyszerűen nem bírnám elviselni hogy egy idegen test legyen bennem.
2012. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
igen, önbizalmat ad
2012. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Valakinek a mű mell ad önbizalmat, valakinek meg egy szép arc, szép haj, igényes külső. Én biztos nem csinálnám végig ezt a nem kis kockázattal járó műtétet, hogy pár férfi lógathassa rajtam a szemét. Ne a mellem miatt figyeljen fel már rám valaki, mert az elég szánalmas.
2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kismellűként mondva, rengeteg önbizalmat adna...
2012. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagy tévedésben vannak a kismellű nők, számtalan előnnyel jár a kis mell. (gerinc és hátproblémák, lógó mell stb.)
2012. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem mindenkinek oldja meg az önértékelési problémáit
2012. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

ezt az idegen test szöveget felejtsétek már el légyszives.

semmilyen idegen érzés nincs.

a másik meg ha a csontjaidat kell majd összecsavarozni azt sem kéred,mert idegen testet ne tegyenek beléd?


Igen önbizalmat ad,de akinek nincs,az nem tudhatja milyen örömteli érzés!és a pasik is odavannak érte,persze otthon azt mondjak h undoritó,nehogy az asszonynak is kelljen egy.

2012. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Nemrég volt a műtét. 30 vagyok, 15 éves korom óta megvan a szándék, de sokáig vártam, hogy hátha nőni fog. Nem nőtt.


Sportolok, minden testrészemet tudom formázni, ezt sajnos nem, mert maximum még kisebb lett a zsírszövet vesztésétől.


Egyszerűen a saját önbizalmam miatt kellett, mert minden tetszett magamon, csak a mellkasom volt lapos.


A hátfájás nem igaz, az bizonyos méret felett van. Nekem 70AA-ból lett 70C a méretem. A két implant összesen fél kg súlyú, ennyitől nem fáj a hát és a méret se olyan, mintha két dinnye után sétálnék.



Az viszont tény, hogy ha valaki általánosságban elégedetlen magával vagy másra szeretne hasonlítani, akkor nem tesz jót a műtét, mert ott a lélekkel kell foglalkozni.


Én elégedett vagyok, a két-három hetes gyógyulási időszak után (átmeneti mozgáskorlátozottság a karokat érintően) már teljesen a magaménak éreztem és ugyanúgy tudok bármit csinálni.

2012. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
87%

Ehhe. :) Szegény lányok, akik a csecsemőkorban éhező férfiak miatt nagy melleket akarnak. :) No az én anyukámnak volt teje, így én a kicsi mellű csajokat bírom.

A mű mellett, meg úgy ahogy van utálom. Amelyik nőnek mű melle van (hacsak nem egészségi okokból) annak a személyiségével is gond van, így már az elején tudom, hogy nem illik hozzám. :)

2012. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Férfiszemmel: egy implantált mell soha sem lesz olyan szép mint az igazi egy bekényszerített valamitől. Nincs izgalmasabb érzés mint mikor látsz egy lányt az utcán melltartó nélkül egy blúzban vagy topban. Manapság sajnos ki kell nézzem a szemem hogy szerencsésen találjak egyet, mindenki a műmellek bőrön kívüli képződményét hordja a szivacsos melltartót... Hogy minden a külsőségről szól? Hát látjátok! Aztán kibontod a csomagolást a ruhácskákat a lányról és rájössz sokkal inkább egy robotot ölelgettél ruhástól. Műmellei mint egy ágyúgolyó, vendéghaja lehull, műköröm letörik, szoláriumtól sötétlik, kitöltött szája guminősen hivogató, műszempillái már a párnán hevernek. Hova vész a természetes lány spontán szépséges hivogatása?
2012. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!