Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Minden férfinak tetszik a...

Minden férfinak tetszik a szilikon mell?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem épp ellenkezőleg... én akiket csak ismerek, mind ellenzi! Én is ellenzem (bár extrém helyzetekben, azaz extrém kicsi vagy extrém nagy mellnél ha megműtteti magát, az nem baj!)
2012. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem például nem.
2012. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Tetszeni tetszik nekik, mert látványos, kihívó, szexi. De megérinteni, kényezteni többségében az eredetit szeretik.
2012. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak jobban szeretik a valódi melleket,akár kicsik,akár nagyok.
2012. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Jó nagy tévedésben vagytok,olyan pasival még nem találkoztam aki nem szerette volna.ezt otthon mondjak az asszonynak,ne legyen féltékeny...:)vagy a nyomik akik az életben nem fogtak még ilyet.
2012. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
A személyes ismeretségi körömben egyetlen pasinak sem tetszik a szilikon mell, volt róla beszélgetés nemrégiben
2012. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem minden férfinak, de nekem pl. nagyon bejön. Viszont a környezetemben sokan vannak akiknek nem jön be. Vagy legalábbis ezt mondják... :)
2012. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem szilikon van, nem kell 600 köbcentisre gondolni, csak az AA kosaras mellemből egy B-set csináltattam. Szóval fiús mellkasból lányosat. Mióta megvannak a cicik, azóta 3 barátom volt, egyikük sem panaszkodott, és nem rettentek el, mikor hozzá kellett érni, sőt a szakításunk oka sem az volt, hogy "fuj, műmelled van". Lehet, hogy a természeteset jobban szeretik, de szerintem kevés férfi van, akinél csak azért nem rúghat labdába egy nő, mert szilikon melle van. De ha vannak olyanok, meg is érdemlik. Nem a melle alapján kell megítélni senkit, úgy gondolom.
2012. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Én fogtam már műcsöcst. Az igazi jobb. Nem is beszélve az esetleges műtéti hegről, akárhonnan, akárhogy is tolták be azt a műanyag szrt.


Olyan természetellenesen túl kemény. Nincs meg az a természetes szabad mozgása sem... (bár már volt dolgom baromira feszes mellű csajjal is, de az is más). Meg már fogtam jó néhány csöcst.


Van 1-2, aminél jobbnak tűnhet ránézésre, vagy ruha alatt a szilikon mell, de fogásra már nem annyira. Ha valakinek annyira lóg, akkor max varrja fel, vagy nemtom', de igazából általában az eredetiek jobban tetszenek, szinte bármilyenek is...

2012. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

9., ma 00:34-es válaszoló vagyok.


De természetesen mindegyik jó.

A mellméret is sokat számít nekem:

eddig is kizárólag csak olyan csajokkal voltam együtt, akiknek kicsi, közepes, vagy nagy mellük volt.


És igen, nem a mell teszi az embert.

2012. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!