Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elállók a füleim mit csináljak...

Elállók a füleim mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig félhosszú hosszú hajam volt tudtam vele takarni de most rövidre vágattam a hajam,és azt szeretném megtudni h mennyibe kerül 1 ilyen műtét vagy hogy lehet valahogy orvosolni a hibát?

2012. máj. 4. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak műtét jöhet szóba.Másképpen nem lehet helyrehozni.kb 150.000-től a csillagos égig mehet a műtét ára.Függ a dokitól is.
2012. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyire elálló? Nem lehet, hogy csak te látod túl elállónak? Még aranyos is lehet!
2012. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát kiskoromba fojton csufoltak miatta és mostis 1ből odaszólt 1 gyerek h ragasszam le aztán úgy marad (tudom hogy nem) dehát 150ezer forint nekem elég sok és extrának, számit, akkor ujra visszanövesztem vagy nem tudom:D
2012. máj. 4. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mikor szóltak oda neked?
2012. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudom, hogy milyen érzés neked, mert nekem is elálltak a füleim, és sokat csúfoltak miatta! Fiú vagy, vagy lány? Kb. mennyire állnak el a fejedtől (cm)?


Amúgy tényleg csak műtéttel lehet eredeményt elérni, mással nem nagyon. Jó lenne megbeszélni a szüleiddel, mert 18 éves kor alatt csak az ő beleegyezésükkel fog menni a dolog. Ha kell, én tudok neked segíteni, ha a műtét mellett döntötök. Írj nyugodtan (akár priviben is), ha bármilyen kérdésed van!

2012. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hitman válasza:

nekem is elállok a füleim ez nagy hátrány csajozáskor

de nekem nem ér meg 150.000 forintot inkább hosszu haj :)

2012. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem megérte: végre rövid haj, wáááá! :D
2012. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem kiskoromban volt.Leragasztották,és ma már tök normális.
2012. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor neked szerencséd volt! Nekem nem állt vissza, pedig nekem is le volt ragasztva.
2012. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kÉRLEK, könyörgöm ne műtsd meg.

Azért olyan, mert olyannak kell lennie. Ez vagy te. Tanulj meg vele együtt élni és szeresd úgy ahogy van.

Nekem is picit eláll, meg az orrom elég nagy :) De mindezek ellenére nagyon vonzónak tartanak, sokak szerint szexi és ez a szexepilem.

Személyes példa: egyik barátnőm megműttette, mert nagyon elállt neki. Amikor megláttam az eredményt gyógyulás után, komolyan mondom magamban nagyon szakadtam a nevetéstől. látta is rajtam. Igen megváltozott a füle, de sokkal rosszabb lett. Na szép ennyi pénz kidobás, és ugyanúgy takargatja a fülét...

Nézd őket:


[link]

kate hudson is nagyfülű, pedig milyen szép :)

kérlek olvasd el ezt a cikket!!! Nagyon jó :


[link]

2012. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!