Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kövér vagyok, a füleim elállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér vagyok, a füleim elállók. Néha úgy érzem nem jövök be a nőknek. És 20 éves vagyok. Próbálkoztam társkereső oldalakon is, de nem ment. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Öszintén megmondom: elég szarkasztikus, és cinikus személyiség. De nem tehettek erről. Néha őszinteségi rohamok törnek rám.
2009. ápr. 13. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
hat ha annyira zavar hogy a fuleid elallnak akkor menj es varrasd le oket, amennyiben engedi ezt a penzed. Es lefogyni pedig barmikor tudnal csak ahhoz sok-sok edzes kell es egeszseges etkezes, nem fogokura, csak sok gyumolcs es kevesebb olajos kaja. Kulnoben lehet hogy azert nem talaltal not mert csak a szexiseket keresed. Probalj elfogadni barkit aki neked szimpatikus es jofej.
2009. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ismerkedj kép nélkül. Így a belső alapján találsz magadnak társat, mert ha a léc túl fent van, akkor nem érsz el semmit sem.
2009. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Egy kis önbizalmat mindenképpen próbálj erőltetni magadra, akkor is, ha nehéz. Én koromhoz (27 év) képest nagyon fiatalos, viszonylag vékony, szálkás testalkatú emberke vagyok és fiatal vezetőként mégis egy nagy állami vállalat többszáz fős üzemét irányítom. Gyönyörű menyasszonyom van. Fellépés kérdése a dolog. Egy előnyös öltöny egyrészt komoly megjelenést kölcsönöz, másrészt ápol és eltakar, segíthet az alkati problémákon. Mindenképpen próbálj meg ismerkedni. Rengeteg nő van aki csak arra vár, hogy találjon egy rendes pasit magának, Te pedig minden bizonnyal az vagy. Ha nem, akkor itt az ideje, hogy az legyél! :)
2009. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!