Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért baromi drágák külömböző...

Miért baromi drágák külömböző palsztikai beavatkozások?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 5. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Minden beavatkozás baromi drága, csak azt az állam fizeti, ezért nem tűnt fel eddig. Ébresztő.
2012. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert ilyeneket úgyis csak a pénzes plázacicák akarnak maguknak, azoktól meg bármennyit el lehet kérni.
2012. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csakmert,tök helyes gyerek vagyok,és összejöttem egy csajjal,és volt egy másik srác,akinek ez nemtetszett,egy durva,erőszakos gyerek.És amikor nemvettem észre orrbabaszott.Nagyon vérzett emg minden,és azóta eldeformálódott kicsit.És zavar.Hogy ilyen majom ygerek miatt..ááá....és akkor m egnézem árakat,bakk xD
2012. máj. 5. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon drága minden hozzá, beleértve a tanulási folyamatot is. Jelenleg plasztika sebész kézés egyenlőre csak külföldön van.

Az eszközök, és szinte minden, ami kell hozzá, csak külföldről beszerezhető. Az alkalmazottakat fizetni kell, és az épületet is fent kell tartani.

elég sok összetevős a dolog.

2012. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy steril mutot nekem azt mondtak min. 20 millabol lehet kihozni.

Akkor kellene egy kulturalt epulet is plusz a betegszobak amik nyilvan nem lehetnek vmi 8ker kozepen.


Kellenek dolgozok, apolo, mutosseged, recepcios, takarito, nah meg a sebesz.


A plasztikai sebeszet 6 ev orvosi plusz 4-5 sebeszeti szakvizsga aztan ott meg par ev gyakorlat es utana plasztikai sebeszeti vizsga... Nekem azt mondtak also hangon 12 ev tanulas es melo de akkor nagyon faxagyerel vagy es nincs eleted, szal szamoljunk 14 evet mire plasztikai sebesz lettel. Az elso 10-11 evben meg keresni is alig keresel, az orvosi meg rakat penz, a rezidensi fizetesrol mar ne is beszeljunk, szoval szerintem ezert nem szegyellnek nagy oraberert dolgozni a plasztikai sebeszek.


Ja es igen, egyebkent nagyon draga az egeszsegugy, nezd meg h privat vizsgalatok mennyibe kerulnek, pl. egy ct. De ezt fizeti az allam meg, amig tudja. Az eu. nagyon koltsges es nem csoda hogy ilyen szinvonalra telik amikor szinte mindenkinek jar az orszagban meg az ingyeneloknek is...

Persze ha hirtelen atvennenk az amcsi rendszert- mert mindenki a nyugattal peldalozik hogy ott milyenek a korhazak- tobb mint a fele tarsadalom nem birna fizetni, nah de akkor a maradek mar vilagszinvonalu ellatast kapna... Lehet gondolkodni ezen.

2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen igazad van, csak a számaid rosszak, Magyarországon a társadalom 10%-a sem tudná fizetni az eü ellátását.


Sőt!

2012. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Korrekciós műtét egyébként elképzelhető, hogy fizetne az állam. Börtönbe került az illető? Ugyanis ez már kőkemény BTK bűntett!
2012. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az meg óriási tévedés, hogy a társadalom 10%-a tudná csak megfizetni az egészségügyet kedves másik 39%-os. Olyan 20% körül van, akik nem tudnának fizetni, csak ők hangosabban nyervognak.
2012. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van, a lakosság 25-45%-a rákos lesz, aminek a kezelése alaphangon több millió, infarktusnál egy stentelés millió körül van, az ügyelet kiugrása házhoz 40.000, egy egyszerűbb vérvizsgálat is több tízezer, ultrahangok, MR-ek és társaik ára szintén nem gyenge. Az orvosok piaci ára sem lebecsülendő, kicsit több ész kéne az ilyen embereknek, ugyanis ha figyelembe vesszük, hogy a kedves magyar beteg milyen ellátást szeretne, és hogy azért mennyit fizetnek a piaci alapú egészségügyben, a 10% is erős túlzás, szerintem 1-2% a valós érték.
2012. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!