Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ferde a szám. Szerintetek...

Ferde a szám. Szerintetek ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
A szám egyik fele pár milliméterrel lejjebb van, mint a másik. Ez számomra nagyon zavaró de el nem tudom képzelni, hogy ezzel valamit tudjanak csinálni a plasztikai sebészek. Valaki tud erről valamit esetleg?

2012. máj. 8. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Megtudják műteni.Én láttam már ilyet.Főként idősebb embereknél elkezd lefele konyulni a száj sarka és megcsinálják hogy ott legyen ahol eredetileg volt.
2012. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 N86 válasza:
Nem tudom hány éves vagy de az egyik barátnőm félt a műtéttől és inkább smink tetoválással korrigáltatta.
2012. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Velletto válasza:
Kérdezd meg Jokert ő biztos tud segíteni, hogy gyönyörű legyen a mosolyod.
2012. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is hasonlo a problemam bar nekem a felso ajak egyik oldala log lejjebb. Ezert latszik ferdebbnek bar nem az. Es mivel pasi vagyok kizart hogy feltoltsek. Tud valaki olyan orvost ajanlani aki muteti uton tud segiteni? Egyebkent a szajnyalkahartya emelesevel lehet ferde szajat megmuteni. Csak tudnom kellene hogy hol. Koszi elore is.
2012. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!