Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha vkinek közel állnak egymásh...

Ha vkinek közel állnak egymáshoz a szemei azzal lehet kezdeni vmit?

Figyelt kérdés
Van vmilyen plasztikai műtét ami segít vagy ezen egyáltalán nem segít semmi?
2011. máj. 25. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtétekben nem vagyok otthon, így ezt a részét nem tudom megválaszolni. Viszont optikailag lehet szélesíteni a két szem közötti távot, mégpedig (gondolom lány vagy) úgy, hogy fehér szemhéjpúdert teszel a belső szemzugodhoz. ;)
2011. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát az szart sem ér..

ugyanolyan csúnya.

2011. máj. 25. 16:27
 3/9 A kérdező kommentje:
konkrétan választ várok a kérdésemre.
2011. máj. 25. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, én sem arra gondoltam, hogy két-két centivel kintebb kerül a szemed a fehér szemhéjpúdertől, de ez is megoldás, tapasztaltan...

De ha lehurrogsz, pedig jóindulatú voltam, akkor nekem így is jó...

2011. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan: Nem. Erre nincsen plasztikai műtét. Ilyen a koponyád, ezt sajnos el kell fogadnod.


A smink ellenben tényleg segíthet. Tanuld meg rendesen hogyan kell és meglátod az eredmény jó lesz, csak gyakorlat kérdése. Ez a google első két találata:


-Közel ülő szemek esetén a belső szemzugnál mindig világos árnyalatot használjunk, a sötét színnel pedig a szem külső részét árnyaljuk.


[link]


Kitartás hamar belejössz!

2011. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ez nem vmi jó h nem lehet vele semmit sem kezdeni :S
2011. máj. 29. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott van amiket írtak azt lehet vele kezdeni!
2011. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemüveggel is lehet trükközni. Szemei közel állnak egymáshoz? Akkor válasszon keskeny, világos színű híddal és sötét vagy elütő színű keretet, mert ezáltal a szemek közti távolsági optikailag növelhető. Figyeljen arra, hogy a lencsék ne legyenek túl nagyok, mert nagyméretű lencsék esetén a hatás elmaradhat!
2011. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
szedd ki a szemedd...bunkóóó....nem tudod megköszönni a segítséget akkor inkább semmit se írj!!!
2011. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!