Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kinek van személyes tapasztala...

Kinek van személyes tapasztalata Dr. Pap Péter plasztikai sebésszel?

Figyelt kérdés
Tudna Nekem valaki személyes véleményt mondani Dr. Pap Péterről? Már volt egy mellműtétem amit egy elég ismert orvos csinált. Sajnos nem vagyok megelégedve az eredménnyel, így más orvost szeretnék választani. Az előző "melléfogásom" miatt már nagyon bizalmatlan vagyok ezért minden véleménynek nagyon örülnék. Előre is köszönöm. :)

2012. máj. 14. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő végezte el VV Anett édesanyjának az arcfelvarrását.Szóval arcfelvarrás terén jó.Mellműtét terén nem tudom milyen.Dr. Csuha Lajos szerintem jobb mellműtét terén.
2012. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megnéztem Dr. Csuha Lajost. A hegeket szépnek látom (kisebb implantátumot szeretnék a jelenlegi helyett így lehet valamennyi bőrt el kell távolítani majd)így az is fontos, hogy ne csak az implant behelyezésébe legyen profi. Köszönöm a választ még1x.
2012. máj. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!