Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás 13 évesen?...

Mellnagyobbítás 13 évesen? Vélemények?!

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek a baráti köébe van egy ilyen.
2009. jún. 28. 15:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
18 év alatt nincs mellműtét!
2009. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Tudom hogy vannak durva dolgok a világban, mert pl Britney Spearsnek is kb 17 évesen csinálták meg, de egy 13 éves kislánynak biztos nem műtötték meg a melleit... 100 hogy kamu ha ő mondta. Ha meg teszerinted lett nagyobb a melle akkor csak egy nagyobb melltartót vett fel és kitömte. Vagy valóban ilyen sokat nőtt neki.
2009. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%

Egyetértek vagy hirtelen megnőtt neki vagy kitömte vagy másik melltartó stb. Vagy esetleg szed valamit...


Ha talált volna is orvost aki ennyi idősen elvállalja (nem legálisan) akkor az rengeteg pénzbe került volna. De kizártnak tartom, ez nonszensz.

Biztos, hogy orvos közelébe sem járt a kiscsaj.


Különben én lekevernék neki egy pofont, 13 évesen szükségtelen az ilyesmi(re gondolni is).

2009. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
ez egy nagy baromság ha a szülei megengedték neki tényleg, amit nehezen tudok elhinni akkor elkéne vitetni őket elmegyógyintézetbe.
2009. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez butaság. 13 évesen??? Alapból nincs akor még melle az embernek. egyáltalán nem tuthatja még h mi lesz belőle. Orvosi műtét???? KIZÁRT 18 ÉV ALATT!!
2009. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Ki az a nemnormális, aki 13évesen képes lenne kés alá feküdni egy mellmütét miatt????? meg ki az a nemnormális aki ennyi idősen megengedte / megcsinálta neki??

biztos hogy nem igaz...

2009. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szija! Szerintem ez hülyeség 13 évesen.(most nem olvastam végig a válaszokat,ugyhogy te akarod magadnak csináltatni?vagy csak érdekel?)

mert szerintem megbánnád hidd el.főleg ilyen korban mikor még el sem dől a végleges mérete.én teljes pocsékolásnak tartom,azonkívül jó h van,akinek 13 évesen ilyen problémái vannal.jó lenne ha nekem ez lenne a legnagyobb gondom

bocsi h ezt mondom,nem megbántésból,csak nekem iszonyu nagyok és felháborodví látom mikor írják sokan h nagyobbat akarok meg így meg ugy.persze azt,akinek műcicije van és ugy nagy azt a suliban soha nem csesztetik,csak azt,akitnek természetesen nagyok,

igazságtalaánság az élet nem?

2009. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:egyébként nekem is egyik napról a másikra lett 85/E-es mellem,hidjétek el nem lehetetlen.hja és 14 vagyok ugyhogy már most félek h milyen lesz 21-2 éves koromban.egyébként nekem nem lenne bajom velük ha nem piszkálnának miatta :-/
2009. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Itt egy kép a push up-rol... [link]
2010. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Hát az meg nonni fog:))
2011. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!