Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyiért szokott műteni Dr....

Mennyiért szokott műteni Dr. Kárász Tamás?

Figyelt kérdés

A neten azt olvastam, hogy VV Veronikának 800 ezerért műtötte. Tényleg ennyiért műt???

Mert ha igen, akkor inkább megbékélek az orrommal.



#orr #orrműtét #orrplasztik
2012. máj. 24. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

sztem ez kamu,az ilyen sztárocskaknak ingyen szoktak csinalni,cserebe reklámozza az orvost!

egy orr mütét amugy 350-500 ezer ft körül van.

2012. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezt szerintem nem itt kellene megkérdezni, hanem közvetlenül tőle. A neten van elérhetősége.
2012. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
580ezerért műt jelenleg:) és azt is érdemes figyelembe venni, hogy ő nem csak plasztikai sebész, hanem fül-orr-gégész is egyben..mellesleg nagyon precíz, csak ajánlani tudom!:)
2012. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hm.. tavaly még cask 530ezer volt... mire odajutok kerül majd vagy 800ezerbe
2012. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
engem ő műtött 6 éve, még a pécsi Honvéd kórházban, 100 ezer volt. Jól felkapták, ahogy látom :) De tényleg jó szakember, habár az enyém korrekcióra szorulna, de már megbékéltem vele!
2012. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én aktuális árat tudok most : fülplasztika : 400 ezer, orr : 700 ezer Krasznai Zsoltnál.
2014. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!