Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki csináltatott már orrplaszt...

Aki csináltatott már orrplasztikát. Mindenféleképpen altatással jár? Mennyi idő múlva lehet leszedni a kötéseket?

Figyelt kérdés
Púpos orrhát műtétet szeretnék.Meglehet oldani zárt orrplasztikával?Vélemények?
2012. máj. 28. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenképpen.Lehet hely érzéstelenítéssel is csak az orvosok inkább altatást javasolnak mivel szerintem senki nem szeretne fent lenni amikor kalapálják meg vésik az orrát meg az a sok vér.
2012. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, mindenképpen altatnak. A kötést pedig 1 hét múlva szedik le. És szerintem meg lehet oldani zárt orrplasztikával, csak ritka esetekben nyúlnak hozzá kívülről. Az ilyen korrekciót belülről is el tudják végezni, és így kívülről nem látszik majd semmi nyoma a műtétnek, 1 hát múlva már majdnem tökéletes. Én Dr. Rezek Ödönt ajánlom. Az az ember egy isten! :D
2012. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!