Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi fáj jobban, az orrplasztika...

Mi fáj jobban, az orrplasztika, vagy az orrsövény-műtét? Igaz, hogy egyik sem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy egyiksem? az orrplasztika nagyon fájdalmas. nekem nincs saját tapasztalatom, de egy fiu barátom szo szerint pityergett a gyógyulási idő alatt, pedig magas a fájdalomküszöbe.
2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem fájdalmas, mivel a műtét helyi érzéstelenítésben történik. Az orrsövény műtét közben enyhe ropogó hangot lehet hallani, ami nem fájdalmas. A műtét után kb. 48 órára az orrot tamponálni kell, ami átmenetileg gátolt légzést okoz.

Ha bővebben érdekel a téma akkor itt egy link: [link]

2009. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az első vagyok, maga a műtét persze nem fájdalmas. lehetsz ébren helyi érzéstelenítéssel, de kérhetsz altatást is.
2009. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
34%
HAHAHA!!! Méghogy nem fájdalmas?!? Egy cikkben vagy hirdetésben lehet akármit írni, de inkább gondolj bele logikusan! Majd egy órán keresztül kalapálják - szó szerint az orrod, aztán utána napokig kifeszítve van (Tayson orra aprócska ahhoz képest amekkorára kitamponálják)Engem altattak az orrsövény műtétem alatt, de utána amikor felébredtem iszonyatosan fájt, na meg nagyon kellemetlen az orrodban lévő tampon (és annak eltávolítása)Az orrom pedig vagy 2-3 hétig lilás-zöld színű volt.
2009. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D nekem már volt orrsövény-műtétem, csupán azért írtam ki, hogy viszonyítani tudjam az orrplasztikához. Nekem az orrsövény-műtét nem nagyon fájt, a tamponszedés meg a varratszedés a legrosszabb:D. Az én orrom is nagy volt. Inkább az a kérdés, hogy az orrplasztika jobban fáj?xD Köszönöm szépen.
2009. júl. 22. 09:42
 6/7 anonim válasza:
Én épp itt fekszek a kórhàzban betamponàlt àllapotban! Nekem orrsövény és orrplasztika volt egyszerre! Sztem egyàltalàn nem fàjdalmas !!! Persze azért folyamatosan szedem a fàjdalomcsillapítot!!! Csak ajànlani merem mindenkinek!!! Inkàbb olyan érzés egyébként mintha erős megfàzàs soràn be lenne dugulva az orrod !! Ne félj tőle!!! :D a szemdagadàs sokkal kellemetlenebb érzés sztem :D màrmint ami a műtéttel jàr!!!:
2014. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En is epp itt fekszem a nagy buci orrommal a korhazban..

Engem Veszpremben mutottek.

Hihetetlen aranyos es kedves mindenki.:))

A mutoben mutet elott becsipogott az EKG annyira izgultam es mikor lattak rajtam kennyire felek.. jottek oda es probaltak lazitani viccekkel.. beszeltek hozzam :)

Az altatoorvos foleg :)

Amugy nekem annyira Nem faj... inkabb csak nyom es feszit.

Foleg az inyem a ket felso fogam alatt .

Meg a tampon szedestol felek nagyon.. dehat csak lesz valahogy :))

Szoval aki Veszprembe jon orrsovenymutetre.. annak egy percig sem kell felnie mert hihetetlen kedves mindenki es nagyon profik..igy hogy nekem fajni sem faj :)

2015. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!