Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy kb.6 cm-es anyajegyet...

Egy kb.6 cm-es anyajegyet milyen módon lehet eltávolítani? És mekkora seb maradhat utána?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

OMG. az elég nagy.:D

Bőrgyógyászt kérdezd, egyébként ilyen nagyot nem hiszem, hogy kivágnak.:s Lehet, hogy lézerrel, de nem marad utána semmi, csak egykét hétig le kell tapasztani.

2012. jún. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő meg tudja majd válaszolni a kérdéseidet.
2012. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És lézerrel bármekkorát el lehet távolítani?
2012. jún. 24. 12:44
 4/14 Manna.Idaho válasza:
Néhány barátnőmnek most az a mániája, hogy anyajegyeket tüntetnek el . Az egyiknek a fején van valami óriási furcsa (nem barna) anyajegy a többinek a hátán és a nyakán. Elmentek bőrgyógyászhoz és az elküldte őket sebészetre (1-2 hét múlva) és ott ingyenesen leszedték őket. Rá egy héttel kiszedik a varratok egy részét és még 1 héttel rá a maradék varratot. Állítólag ha nap éri a heget akkor rondábban gyógyul ,szóval ajánlom neked ,hogy inkább ősszel szedesd le (ha olyan helyen van ahol nap éri) és mindenképp vigyél magaddal valakit ,mert ők hazafele rosszul lettek. De egy pici heg szebb, mint egy nagy anyajegy.
2012. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi. Szerintem is egy kisebb heg szebb, mint egy nagy anyajegy, csak attól félek, hogy ekkora anyajegynél nem kis hanem nagy heg marad és az talán még visszataszítóbb lesz, mint az anyajegy.
2012. jún. 26. 12:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, a műtéti heg nem akkora, mint az anyajegy. Nagyon ügyesek a sebészek, egész kis vágással meglepően nagy dolgokat tudnak eltávolítani, ha szükséges.
2012. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szia!Nekem a nyakamon volt egy ronda nagy anyajegy olyan kiállós nem lapos,(na ezt jól leírtam,de nem tudom másképpen:))és nekem levágták.2 napig le kellett ragasztanom,meg sebhintőporoznom kb ennyi.Ez volt 2 hete és egy kis rózsaszines folt látszik már csak,de sokkal szebb mint az a csúnya anyajegy volt.Amugy azt mondta a doki,hogy egyáltalán nem fog látszani a helye.Nem tudom Te anyajegyed milyen és hogy távolitják majd el,azt csak akkor tudod meg ha elmész orvoshoz.Előttem irta egyik válaszoló,hogy összevarták a helyét az anyajegynek meg varratszedés ilyenek,az azért elég durva nem tudom milyen hentesnél jártak az ismerősei anyajegyet leszedetni.Mondjuk én nem Magyarországon voltam orvosnál ezzel.Én telefonáltam időpontért, másnap reggelre kaptam is,és ott azonnal le is szedte a doki miután megnézte.
2012. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, és körülbelül milyen nagy volt az anyajegy?
2012. júl. 1. 12:52
 9/14 anonim válasza:
Az enyém mondjuk nem volt 6 cm -er,kb.1 -1,5 cm de ahogy írtam ilyen kiálló volt.Tied az tényleg nagyon nagy,sajnos nem tudom megmondani mekkora heg maradna utána neked.Az enyém már szépen halványul szerencsére.Reméljük ha oda jutsz és leszedik akkor nem lesz utánna gond és szépen eltűnik majd a helye.
2012. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
figyi, nekem volt egy 2 centis anyajegyem és leszedték de az orvos annyira lb*aszta hogy most egy szép 20 centis heg van a helyén:@
2012. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!