Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kik a nagy mell párti plasztik...

Kik a nagy mell párti plasztikai sebészek? Bp. N. akik kifejezetten a nagy melleket preferálják?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez elég buta kérdés. Nincs olyan, hogy nagy mell párti plasztikai sebész, illetve, lehet, hogy a magánéletben a nagyobb ciciket preferálja, de ennek semmi köze a munkájához... Olyan méretű, formájú melleket "csinál" amilyet a pácienssel megbeszél...
2012. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eleg buta valasz...ha kicsit is tájékozott lennél tudnad hogy vannak kismellü parti dokik akik nemmtesznek be nagyot mert nem vallalják. Ha be is teszik nem ez a speckójuk. Pl csuha afshin kismell parti kifejezetten.én megnolyan dokit keresek aki nagymellpárti.800 cc körüliben van gyakorlata.
2012. jún. 28. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt ma olvastam nagyon nehéz találni ő 1000 CC akar de sikerült találnia érdeklődni kell ha már ott jársz hogy elhetároztad magad.

2012. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

dr wagner pál,csinal nagy melleket is

de ha 800 ast akarsz,löbb hiznod kell,utana fogynod,h a melleden lógjon a bőr és beférjen az implantatum.

de a 800 as már elég undoriitó,annyira kiáll,a bnömnek is fáj töle a hata,most megy kicsereltetni kisebbre.

2012. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kÉRDEZŐ MINEK AKARSZ EKKORA GUMIMELLEKET?Nincsen légzsák a kocsidban?

Mert azt ugye tudod hogy ez se nem izgató se nem esztétikus?

Sőt..egyenesen közönséges.

Bár..ha kisebbség vagy,akkor már úgyis mindegy,rontani nem fog :)

2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez tetszik most 300 van igy beferne nagyobb is mert kitagultak a szovegek lehet meg tagitani rajt.de akiknel voltam max500 at mondtak merthogy aranyos legyen csak en nem aranyos akarok lenni hanem feltünöen nagy melleket akarok
2012. jún. 30. 23:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Bajusz huba
2013. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!