Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül a mellplasztika?

Mennyibe kerül a mellplasztika?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék nagyobb melleket, de nem tudom mennyibe kerül a plasztika lécci segítsetek. köszi L/20

2012. júl. 4. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

normális helyen, normális azaz jó minőségű implantátummal kb 1 millió, 1,5 között mozog.

vigyázz, mert sok a gagyi...barátnőmnek 2x kellett műteni, mert elcsúszott az implant..először egy olcsó helyen csináltatta, de ronda, természetellenes volt.

2012. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
hát minimum 500ezer. onnantól határ a csillagos ég. de inkább az 1 millióhoz közel. tehát az 500 ezer az elég ritka, lehet az nem is úgy dolgozik.
2012. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor 900ezerért láttam (nem akarok csináltatni, csak kíváncsiságból megnéztem). A plasztikai műtétekre nagyon igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. Ha ilyet akarsz, akkor ne filléreskedj, vagy gyűjtsél még pár évet, mert nem egy példa van rá, hogy valaki megcsináltatta viszonylag olcsón, aztán jött a pofára esés a ronda, eldeformálódott, aszimmetrikus mellekkel, egyebekről (pl fertőzések) nem is beszélve...
2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2 éve kutakodom ez ügyben én úgy gondolom 700- 750 ból meg lehet uszni.kb nekem is ennyi lesz.
2012. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 980 volt de megbantam gondold at többször is mert nincs visszaut
2012. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
5/5 elmeséled, hogy miért bántad meg? Mire figyeljen aki kés alá akar feküdni? Te miért tetted? Milyen lett a változás (méretben)? Köszi előre is
2012. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
változó, menj el konzultációra, legtöbb dokinál ingyen van, vagy max pár ezer ft, egyedül Krasznainál kerül 30ezerbe egy konzi...és ott megmondják neked a személyre szabott árat a műtét összetettségétől és az implantátum minőségétől függően, nekem volt mellplasztikám és nem bántam meg, ha jó dokihoz mész aki szépen dolgozik és vigyázol az eredményre nem fogod megbánni, nekem most szép nagy C kosaras melleim vannak, sokkal magabiztosabb vagyok strandon stb, sokkal arányosabb a testem is, ma már kb minden 5. nőnek plasztikázott a melle (ezt az implantátumok eladási számából lehet tudni), nézz utána nyugodtan
2012. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom a plasztikát ha elégedetlen vagy magaddal!!Én is voltam kétszer,egy percig sem bántam meg!!A férjem és a családom, mellszélességgel mellettem álltak!Magadra és a közvetlen családra hagyatkozz az ilyen kérdésekben.Ha tudok segíteni írj!!Győri vagyok,és itt is csinálták.5-600ezeből már meg van!!!
2012. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Katt rá Kardirex egy napos sebészet.
2012. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!