Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orr plasztikáról vélemény?...

Orr plasztikáról vélemény? Megérte megcsináltatnotok? Mennyibe került és hol éri meg?

Figyelt kérdés
Mit kell még tudnom róla ?:O
2012. júl. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
az orr plasztikáról és az összes többi plasztikáról (ami a szépítésért van) az a véleményem,hogy mindenki fogadja el magát olyannak amilyen!
2012. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell elfogadni.Minek kellene elfogadnia ha van lehetőség változtatni?


Minek kellene el fogadni az összenőtt szemöldököt , a görbe orrot , kiálló füleket ha tudsz változtatni?


Az elfogadás a gyenge , akarat gyenge emberek szövege.

2012. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valakinek egyáltalán nincs melle az más, mintha valakinek van és úgy rakat be implantátumot...

Ha valakinek feltűnően görbe az orra csináltassa meg... de amikor valaki azért plasztikáztat, mert olyannal nincs megelégedve, amivel egyébkéknt semmi baj, csak valakire hasonlítani akar az már gáz...

Én erre gondoltam,hogy fogadja el magát olyannak amilyen

2012. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem másra akarok hasonlítani 10 évesen fociközbe lefejeltek (orron) látszik hol tört meg az orom és azt szeretném megcsináltatni akkor kicsi voltam hogy bármit is tudtak volna kezdeni vele most lettem 18 és szeretném
2012. júl. 17. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:
megműtetni
2012. júl. 17. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem csináltasd meg, ha annyira zavar, vagy hátrányosnak érzed magad tőle,de mindneképp olyanhoz menjél aki ismerős vagy aki már műtötte egy ismerősöd. Azt pedig ne feledd,hogy minden műtétnek vannak kockázatai. Ezeket megtalálod neten biztosan meg vmi közelítő árat is biztosan írnak.
2012. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszönöm bár egy ismerősőm sem csináltatott vagy én nem tudok róla
2012. júl. 18. 23:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!