Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek csináltassak...

Szerintetek csináltassak magamnak műmelleket a barátom kedvéért?

Figyelt kérdés

A barátom sosem kérte tőlem, hogy csináltassam meg őket, de tudom, hogy a nagy melleket szereti (mint minden pasi), de nem tudom, hogy belevágjak-e érte? 3 éve vagyunk együtt és imádom, de ez egy nagy lépés lenne :\

19L



2012. aug. 1. 23:03
1 2 3
 1/21 Kovács Éva Magdolna válasza:
100%
figyelj szerintem ha barátod azt akarja,hogy műmelleket csináltass akkor nem tetszel neki igazán eléggé. a barátodnak úgy szeressen ahogy vagy! szerintem.
2012. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
nem! a műnők szarok. kismilló kérdés van erről. a természetes az jobb
2012. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a barátod igazán szeret akkor elfogad úgy ahogy vagy. Márpedig az,hogy 3 éve együtt vagytok és sosem kért tőled ilyesmit,az erre utal. A te döntésed de én is hasonló cipőben járok veled, de én nem vágnék bele az általam korábban leírt okokból. :)
2012. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sem szívesen csináltatnék, csak nem tudom, hogy ez a férfiaknak mennyire fontos :\
2012. aug. 1. 23:25
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
a férfiak nem szeretik a műmelleket (99,9% :D). sőt, még a műp*csákat sem.
2012. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogad így, akkor ne rágódj ilyesmin. Amúgy se éri meg olyan pasiért teperni, aki kitenne téged a mellráknak. Persze ezért a plasztikai sebészek kitekernék a nyakamat, de biztos vagyok benne, hogy a műmelles generáció 1-2 évtized múlva nagyon meg fogja bánni.
2012. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
a barátod miatt ne csináltasd meg, ez a te tested. ha szeret, elfogad úgy, ahogy vagy!
2012. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tévedsz, nem minden pasi szereti a nagy melleket! :) Ahogy egy ismerősöm fogalmazott, addig tetszettek neki a nagy mellek, míg nem látott egyszer élőben, melltartó nélkül is... Azóta a kisebb, de formás melleket pártolja.


Amúgy meg a legtöbben úgy vannak a szilikonos nőkkel, hogy megnézik őket a Playboyban meg a filmekben, de otthonra nem kéne nekik.

2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. aug. 2. 15:46
 10/21 anonim válasza:
38%

Ha nem csak a pasid hanem te is szeretnéd akkor vágj bele nyugodtan. Ez semilyen értékrenden nem fog változtatni sőt.

F/25

2012. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!