Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon körülményes és nehéz...

Nagyon körülményes és nehéz megszerezni a tb támogatást mellplasztikára?

Figyelt kérdés

Nàlam tartòsean fenn àll pszichés okokbôl és nagyon fontos lenne a korrekciòs műtèt. Olvastam, hogy ilyen esetben tàmogatja a műtétet az oep.

19/L



2012. aug. 22. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Jársz vele pszichológushoz? Szakértői vélemény alapján fogják ezt megadni, ha megadják, de nagyon súlyos pszichés probléma kell ahhoz, hogy ez megtörténjen, szóval az nem elég, ha párszor sírva fakadsz a pszichológusnál.
2012. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eléggé körülményes, inkább mondjuk úgy, urban legend.

A TB lassan életmentő műtétekre nem elég sajnos, úgyhogy valahol meg kellett húzni a határt.

Persze próba szerencse, de sok reményt ne fűzz a dologhoz. De mivel ezzel ugye akkor jársz fejdokihoz, kérdezd meg őt. Ha nem kezelnek, ne is álmodj ilyesmiről. Az is lehet, hogy pár alkalom az agykurkásznál helyre tesz, és még műtétet se akarsz utána.

Ha mégis plasztikáztatni akarsz, marad a spórolás, lehet kölcsönt is felvenni ilyesmire, nézz utána a lehetőségeknek, ha ennyire nem tudod elfogadni a helyzeted.

2012. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy megtudod szerezni.

Ha csak szimplán kicsi, akkor esélytelen.

Pszichés problémákat a pszichológus kezel, és nem a plasztikai sebész.

2012. aug. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%

Nekem az egyik nem nőtt meg, tehát nem szépészeti műtét kellett... 12 éve orvosi indok alapján műtöttek, kaptam egy implantátumot.. Nekem kellett fizetni az egészet (szüleimnek) és kérvényeztük hogy az OEP fizesse ki legalább egy részét... mire elbírálták hónapok teltek el. és csak a műtéti költséget állták, az implantátumot nem.


Aztán teltek múltak az évek, 6-8 évente ajánlatos cserélni a doki szerint.. 12 év telt el, de nincs rá pénzem, úgyhogy ez van... pedig el lehet képzelni hogy az egyik micsoda csoda-duda, a másikra meg rendesen hat a gravitáció... szóval lelkileg már a diliházban lehetnék... hidd el kedves kérdező, hogy erre nem fognak "feloldozást " adni neked sem... Se pénz, se jogi kiskapu... legalábbis én még nem találtam azóta sem.... Ha találok valamit leírom, mert 2 hét múlva beszélek egy dokival, aki szerint lehet megoldás.... Kíváncsi vagyok mennyibe fog az fájni nekem..... de ha van számodra is hasznos infó megírom!

2012. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 23. 14:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm akinek ingyen megcsinálták, de neki az egyik rokona plasztikai sebész és ő műtötte.

sok lányt ismerek akik átestek ilyen műtéten, de ezen a csajon kívül mindenki fizetett, még az is akinek abszolút nem volt melle (az ő műtéte 750.000 volt 4 éve). Van egy ismerősöm akinek csak az egyik melle nőtt meg. Már 3 vagy4 orvosnál volt, de mindegyik pénzért ajánlotta fel neki az operációt.

2012. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!