Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen az orrplasztika után?

Milyen az orrplasztika után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy milyen a műtétet követő másnap és harmadnap?

Vannak ilyenkor fájdalmak?

Az ember mennyire tudja ellátni magát a műtét után egy két nappal illetve mikor szoktak előjönni a szem alatti kék foltok?



2012. aug. 27. 21:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Nekem nyár végén műtötték az orromat, valójában az egész procedúra egyáltalán nem olyan vészes mint azt a legtöbben gondolják. Nagyon hamar felépülsz és abszolút fájdalommentes. A műtét napján bent kellett aludnom, igazából azt az éjszakát kell átvészelni. Ez azért nehéz mert (ez nem mindenkinél így van de) nekem pl tamponálták az orromat, ezért csak a számon tudtam levegőt venni, és folyton innom kellett mert mindig kiszáradt. Szóval nem sokat aludtam első éjszaka, meg szédültem is egy kicsit (altató hatása) de másnap már teljesen jól voltam. 1 hétig pihentem otthon és utána szedték le a gipszet. Nem szabad hajolgatni stb, de ez magától értetődő. A műtét utáni 1-2 napban volt egy kicsit lila a szemem alatt, de 1 hét múlva mikor leszedték szinte már tökéletes volt:) Azóta is nagyon boldog vagyok vele^^. Ja és Dr. Rezek Ödönnek köszönhetem mindezt:) (New Face plasztikai sebészet)

2012. dec. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!