Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Gáz bevallani az orrplasztikát...

Gáz bevallani az orrplasztikát? Mondjam inkább helyette, hogy eltört és azért kellett műteni?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak a szüleim tudnak róla, hogy megműttetem. Nyár végére összeszedem rá a pénzt. De mit mondjak az iskolatársaimnak? (Gimi végzős leszek jövőre.)

2012. júl. 18. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is műtve van az orrom én nem szégyeltem elmondani, hogy plasztika volt. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2012. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
azt, hogy nem tetszett és megműttetted. Szerintem mindenki műttetne magán valamit, ha lenne hozzá pénze és mersze. Ráadásul ez a legjobb, mert látványos és nem kell cserélgetni benne évente implantátumot :) Mennyibe kerül?
2012. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyeld
2012. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Én nem mondanám meg. Tudom hogy milyen gonoszak az emberek, és csak ellened használnák fel... Találj ki valami jó magyarázatot. Egyik osztálytársam megműttette a nyáron, és kap hideget-meleget a háta mögött. De ez az én véleményem, én nem mondanám el senkinek!
2012. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, szerintem akkor el fogom mondani. Nem reklámozom, de aki kérdezi annak elmondom, mert nem szeretek hazudni.

Amúgy 440 lesz a műtét nekem.

2012. júl. 18. 21:23
 6/12 anonim válasza:
100%
szia és hol csináltatod mert én is szeretném megcsináltatni csak azt nem tudom hol? Melyik sebésznél stb. Egyébként vannak olyan személyek akik elött felválalhatod közeli barátok de én nem szeretném hogy mindenki tudjon róla csak aki olyan akiről tudom hogy megért
2012. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2012. júl. 19. 08:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem te majdnem velem egykorú vagy, azért írom lé a véleményemet. Én direkt kivártam a gimi végét, mert a gimnazisták nagyon gonoszak tudnak lenni, pláne ha olyan iskolában tanulsz, ahol rajtad kívül alig ha 2-3 ember engedhetné ezt meg magának. jövőhéten megyek konzultációra a 2. dokihoz. Te már voltál orvosnál? Semmiképp ne ugorj bele az első ajánlatba, menj el több orvoshoz és mérd fel a lehetőségeket.

egyébként én nem fogom titkolni. Minem? Úgy is látszik.

Neked mi nem tetszik az orrodon?

2012. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az előttem szólók már mondták, amit én is gondolok. De érdekelne, hogy meg vagy elégedve az eredménnyel? Miután megcsinálták nem volt kellemetlen? Nem duzzadt fel? Nem fájt? És mi nem tetszett az eredeti orrodon?
2012. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ja, bocs, most vettem észre hogy jövőidőben írtad. Bocs.
2012. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!