Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai sebésszel konzultáció?

Plasztikai sebésszel konzultáció?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, így a melleim is jóval kisebbek mint régen. Előtte is viszonylag nagy volt a bimbóudvarom, de így még nagyobbnak tűnik. Szeretném megcsináltatni, mert nagyon rosszul érzem magam.

A kérdés lényege: Már kiszemeltem az orvost is, el szeretnék menni hozzá konzultációra, de csak ott tudna pontos összeget mondani, de a kereteim szűkösek. Úgy 100 000 Ft-ot tudnék erre szánni, de nem találtam olyan oldalt, ahol fel lenne tüntetve, hogy mennyibe kerül egy ilyen beavatkozás.

Műtétileg nem egy nagy történet, csak körbevágja és kicsit feljebb varja a bimbóudvar mentén a bőrt, 15 percet vesz igénybe az egész. Ezért gondoltam, hogy csak nem lehet olyan horribilis az ára.

Tehát ha elmennék az orvoshoz, elmondaná a részleteket, de közölné azt is, hogy (teszem fel) a műtét 200-300 000 Ft-ba kerül. hogy mondjam meg, hogy erre nem telik?


2012. szept. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100.000ből tuti nem jön ki. Gondolkozz már! Egy nagyobb fogászati kezelés is több mint 100.000! Szerintem gyűjts rá, mást nem tudok
2012. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ott kicsit sok mindent csinálnak a kedves pácienssel :)

Ez kb olyan műtétileg mint egy anyajegyet levenni.

Mind1, majd kiderül.

2012. szept. 12. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
250 átlagban az ára de konzi előtt is megkérdezheted telón a kb árat tol tolig megmondják
2012. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért bízok benne, hogy kevesebb lesz. 250-nél már egy orrműtét kezdődik...
2012. szept. 15. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült találnod valakit ?
2012. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 orvost néztem ki, de még nem volt időm eljutni (idén kezdtem az egyetemet). De ha érdekel, majd leírom, hogy mi volt.
2012. okt. 6. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Okés majd írd le és sok sikert kívanok
2012. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!