Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani kiváló plasztikai sebészt Budapesten?

Figyelt kérdés

12éves koromban Poland szindrómát diagnosztizáltak nálam,teljes borda,gerinc deformítással. Szeretnék elmenni több helyre konzultációkra,milyen lehetőségeim vannak arra,hogy rendbehozassan a melleimet. Pontosabban csak az egyiket kellene,de felemás nem szeretnék lenni,hisz világ életemben az voltam. Nem tudok választani a rengeteg plasztikai intézet közül,azon belül az orvosokon belül,mert sokan vannak és szeretnék jól választani. (mint mindenki)

Ezért,olyan hölgyek akik csináltatták a mellüket,vagy fogják..tudnátok nekem ajánlani jól dolgozó,nem túlon túl drága plasztikai sebészt? (nem tudom,mennyire szakosodnak ők plasztikai sebészeten belül,de valaki olyan kéne akinek a specialitása nem az,hogy valakinek csak két nagy szilikont berak,mert nem elég neki az előző,hanem az asszimetria javítása a lényeg!)

Köszönöm!



2012. szept. 18. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

A mellplasztika nem veszélytelen, és 4-5 évenként meg kell ismételni. Nagyon sok férfi nem szereti a "mű" melleket.

Gondolj erre is.

2012. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el évek óta ezen rágom magam. De így nem,hogy mellem,de férjem se lesz. Hihetetlenül ronda. Számításba vettem,hogy majd,majd,mad jovv lesz. De nem.Már teljesen kifejlődött, a másik semenyire. Ennél már az is jobb,ha műmellem van,és 10helyett 3pasinak tetszem, a mostani 0 helyett. Az én esetemben még a tb is beszállna.
2012. szept. 18. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is asszimetrikussak voltak a melleim, tudom mit érzel, ezt szerintem nem is tudja teljesen megérteni akinek nincs ilyen problémája, maximálisan megértelek. Dr. Debreczeni Béla Zoltánt ajánlanám, nagyon jó orvos és nagyon szépen dolgozik.
2012. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Dr Krasznai Zsolt-tal műtettem a mellem, én meg vagyok a munkájával elégedve ! Több munkáját láttam műtét előtt, mielőtt mellette tettem le a voksom !

Ha elfogadsz egy tanácsot, legalább két orvossal beszélj műtét előtt , és lehetőleg olyannal műttesd magad, akinek már láttad élőben egy két három munkáját , nekem ez segített !

Ha pedig mostanában szeretnéd műttetni, a Budapest plasztikánál most 180 ezerrel kevesebbért műtenek !

2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. szept. 23. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Debreczeni mentora volt László Róbert (vagy fordítva van a neve...?), egy hasonló szindrómában szenvedő barátnőmet műtötte. Bordát pótoltak, mellkasplasztika, stb.

Neki a felső három bordája hiányzott, illetve izomszövet is épphogy volt. Az egyik oldalon még szőrzet se nőtt a hónalján. Nagyon szépen megcsinálta.


Csuhát ajánlanám, ha "sima" műtét lenne, egyik legjobb szakember, de a te helyzetedben inkább a fenti orvost javaslom. (Csuhával nekem személyesen van tapasztalatom, de az egyszerű mellnagyobbítás volt)

2012. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!