Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hatásos ez a készítmény?...

Hatásos ez a készítmény? Érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés
Igazából a méretével nem vagyok annyira elégedetlen (B-s melltartót hordok) viszont a formája katasztrófa (csőmellem van).Ez a termék javítana a helyzeten?A legkisebb változásnak is örülnék!
2012. okt. 2. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind kamuk! Csak a sebész változtathat a melleden, más nem nagyon.
2012. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a termék...De melyik termék?
2012. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, nem javít rajta. a formáján meg pláne nem. a csőmellen a szike javít csak.
2012. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a link lemaradt : [link]
2012. okt. 2. 10:07
 5/10 A kérdező kommentje:
És sebészhez nem mehetek,csak 17 éves vagyok.De a probléma évek óta fenn áll a mellem nem nő és és ami a nagyobb baj nem változik.
2012. okt. 2. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Úristen...


Megnéztem ezt a "fantasztikus" terméket. Mindenféle gyógynövény van benne, tehát körülbelül bemész az első gyógynövényboltba és megveszed őket töredékért, de garantálom, hogy azoktól nem nő meg a melled.


A másik meg, hogy fitoösztrogéneket, mer prolaktint emlegetnek amik mint tudjuk hormonok, első igazából ösztrogént utánzó növényi vegyület. Nos ezek valóban előfordulhatnak gyógynöveényekben, de


1. Azokból tonnaszám kéne egyél, hogy valami hatása legyen a szervezetedre (akár pozitív, akár negatív)


2. Ha ebben a tabiban koncentrálták ezeket, akkor felejtsd el, mert ennyi erővel fogamzásgátlót is szedhetnél, ugyanolyan hormonális beavatkozás, de legalább annak ellenőrizhetőek a hatásai.


Egy szó mint száz két lehetőség van ha megveszed ezt a szert. Vagy nem történik az égvilágon semmi, vagy olyan f@szán összezavarod a hormonháztartásod, hogy ihaj csuhaj. Senki nem garantálja neked, hogyha ez a szer egyáltalán hat, akkor mi lesz a hatása, és azon kívül, hogy esetleg történik valami a melleddel milyen csodás mellékhatásai lesznek még. Ugyanis a melledet nem tudod függetleníteni a tested többi részétől. Jobb esetben csak pénzkidobás lesz, a képeken meg számomra egyértelműen mellműtéten átesett nőket mutatnak. Érdekes módon mindegyiknek szép szabályos, kerek melle lett, nahát nem is tudtam, hogy típustól függetlenül mindenkinek ilyen egyforma melleket csinál egy tabletta. Nevetséges.

2012. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

omg.. szedd be basszus..eszem megáll, hogy mennyi ostoba idióta van, aki még elhisz ilyen orbitális baromságokat.


majd ha betöltöd a 18-at,műttesd meg.

2012. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Némelyiken még a vágás is látszik ha jól megnézed.



Én itt néztem.


[link]

2012. okt. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egyszer kikerestem minden képet, hogy melyik külföldi plasztikai sebészet oldaláról töltötték (lopták) le a képeket :DD
2012. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor nem veszem meg.Csak annyira el vagyok keseredve emiatt hogy már tényleg bármire hajlandó lennék.Műtétre meg sose lesz pénzem.
2012. okt. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!