Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni használatra milyen...

Otthoni használatra milyen lakkzselét és lámpát ajánlotok? Honnan tudom ezeket megrendelni, melyik márka, szállító?

Figyelt kérdés
Eddig szalonba jártam Shellac-ot csináltatni, de legutóbb észrevettem, hogy milyen csúnya nagy rést hagyott a körmös csajszi a körömágyam és a festés közt. Engem már a minimális lenövés is nagyon zavar, mindig ki szoktam festeni sima lakkal két alkalom közt, így szóvá tettem a dolgot. És totál hülyének nézett, hogy miiii, ő ott nem lát semmilyen rést. Egy kolléganőjével közösen ismételgették ezt, totál hülyének néztek. Többet nem szeretnék ilyen lehúzós bandához járni, ebben a városban pedig sajnos csak ebben a szalonban van Shellac. Bocs, de ennek ki kellett jönnie, mert nagyon mérges vagyok. Szóval várom a tippeket :) A Monnbasa-nál néztem francia szettet lámpával együtt 15ért, az jó lehet?

2012. szept. 24. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha te a shellacról monnbasára akarsz váltani, akkor baromi nagy csalódás fog érni.

A shellac nem véletlen kerül baromi sokba. Vegyél azt, ha már otthon akarod magadnak csinálni, minden másban hatalmasat fogsz csalódni, plusz nem fogod tudni oldani.


Az ilyen kolléga, akit leírtál, ássa el magát. szégyen :( És tanuljon meg lakkozni.

2012. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodok Shellac beszerzésén is. Mármint magát a lakkot, mert készletben nagyon sok volna, és nekem nem kell cnd buffer meg reszelő hozzá...szóval a shellacot magát lehet kombinálni más márkájú bonderral, primerrel? Lámpából milyet érdemes vennem? Bocs a sok kérdésért :)
2012. szept. 25. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég magát a shell-t megvenni. Szerzel isopropyl alcoholt, és azzal tudod a körmöt zsírtalanítani, majd a kész körmöt fixálni.

Elég hozzá egy 2X9 wattos ufo lámpa.

Halkan súgom meg, hogy a shell alap működik bármi mással is, mármint shell alap, bármilyen szín (mondjuk ne a monnbassa, mert az egy rakat szemét), és bármilyen fedő, és ugyan úgy leoldható, csak picit kell többet várni vele, mintha teljesen a shell van a körmön.

2012. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy bonder nem kell hozzá.
2012. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!