Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A számomra optimális méretű...

A számomra optimális méretű mellimplantátum paramétereinek (átmérő, magasság) otthoni megsaccolásában tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám magamnak nagyjából lemérni max. mekkora átmérőjű implantátum férne be nekem? (A mell anatómiai határaiból le kell vonni valamennyit..?) És a különböző magasságú méretek otthoni kipróbálásához van valami jó ötletetek?


Konkrét méret(cc) tippeket is szívesen vennék!

- Magasságom: 176cm

- Súlyom: 54kg

- Mell alatt: 70cm

- Mellcsúcson: 75cm

- Derék: 65cm

- Csípő: 90cm



2012. okt. 3. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
220-260
2012. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, én is ezekben a méretekben gondolkozom!!

Nem akarok túl nagy változást, és félek a nagyobb implantátumokkal járó kellemetlenségektől és plusz rizikóktól is!

Más vélemények???:)

2012. okt. 5. 18:25
 3/5 anonim válasza:
ez hogy jött ki? nincs valami kalkulátor?
2012. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál, aki véééégre leméricskélt!:)

Egy speciális vonalzóval lemérte a melleim átmérőjét vízszintes vonalban, ez volt 12,5cm, és ebből levonta a bőröm vastagságát:(a spec.vonalzóval összecsípte a bőröm a mellem felső részén) 2cm-t, így lett 10,5cm a vége. A számomra megfelelő méretű implantátumnak kb. ekkora átmérővel kell rendelkeznie (+,- pici eltérés lehet), az ehhez tartozó magasság kiválasztása (2, esetleg. 3 profil van minden implantátumnál) egyéni ízlés kérdése... hátha valaki mást is érdekelt:)


Kérlek, már csak abban segítsetek, otthon mivel tudnék különböző méreteket próbálgatni!!!

Kukoricalisztes vagy rizses próbáról hallott már valaki..?

2012. okt. 9. 17:19
 5/5 Velocine válasza:
2015. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!