Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan műttethetném meg?

Hogyan műttethetném meg?

Figyelt kérdés
Lány létemre nagyon nagy orral lettem "megáldva". Úgy érzem, hogy emiatt nincs önbizalmam... Ugyanakkor sokan tartanak szépnek. És mikor valaki rám néz csak arra tudok gondolni, hogy biztos az orromat nézi. Mennyibe kerül egy műtét? Megműtsem egyáltalán? :/

2012. okt. 4. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
450-től számolj... Persze ennél jóval drágábbért is csinálják...
2012. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem mániád, hogy mindeneden változtass és attól jobban éreznéd magad akkor nyugodtan.Nekem nyáron lesz műtétem, nekem az ár kereken 400.000.

Sok sikert!

2012. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj, mintha magamat hallanám! Minden plasztikai műtétet magunknak csinálunk. Mert nem vagyunk elégedettek. Nem azért, mert mások nagynak v. görbének látják az orrunkat. Talán nem is látják, nem érdekes. Ez a Te tested. Ne hagyd magad lebeszélni. Ha nem tetszik, és módodban áll változtatni, változtass! Ne hagyd h lebeszéljenek, mert az csak ideig-óráig tart. Fél millától számolj.
2012. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!