Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért töltetik fel a szájukat...

Miért töltetik fel a szájukat egyes nők?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányul hogy ha ránézek egy feltöltött szájú nőre az jut eszembe hogy olyan mintha folyamatosan nyomnák a száját egy üveglappal, vagy mint egy kacsacsőr...minden esetre semmi pozitív...

Tényleg van aki meglát egy ilyet és azt mondja "de szép én is ilyet akarok!"? Szexinek érzik magukat feltöltött szájal? Vagy miért csinálják?



2012. okt. 7. 22:55
 1/9 gelazso ***** válasza:
mert koplexusuk van
2012. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gelazso ***** válasza:
helyesen: komplexusuk
2012. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert a dús ajkakat sok férfi vonzónak találja. Gondoljunk csak Angelina Joliera. Nőként is el kell ismernem, gyönyörű telt ajka van, irigylem.

Nem sok nőnek adatnak meg a természetesen telt ajkak, ezért egyesek elhatározzák, hogy feltöltetik. Ezzel még semmi gond nem lenne, de egyesek olyan szintű túlzásba esnek, hogy ún. "kacsaszájat" csináltatnak maguknak.

Továbbá azt sem veszik figyelembe, hogy illik-e az arcformájukhoz.

2012. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leginkább az önbizalomhiány az oka.
2012. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Selena Gomeznek is fel vannak töltve az ajkai,mégis szépek. Egy bizonyos határon belül, ha ízlésesen csinálja akkor nincs ezzel baj.
2012. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, akinek fel van töltve az ajka, mert nagyon vékony eredetileg. Neki szép, közepes teltségű ajkai lettek a feltöltés után,meg nem mondanád, hogy nem eredeti, én is onnan tudom, hogy mesélte. Azért csinálta meg, mert volt rá pénze és nem tetszett neki a szája.

Ha azokra gondolsz, akiknek hatalmas kacsaszája van, gondolom nekik súlyos önbizalomhiányuk van, és csak így érzik magukat nőnek.

2012. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexi érzést és önbizalmat ad bár én nem láttam még szépre műtetett szájat de Voksán Virágé nekem nagyon tetszik: [link]
2012. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voksán Virágéval szerintem az a bibi hogy a felső ajka nagyobb lett, ez a képen nem annyira jön ki, de amikor tv-ben láttam nagyon természetellenes volt
2012. okt. 9. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg többet használják a szájukat sz.pásra,mint az átlag és hát a pasiknak ez izgató.

A másik tippem vissza a természethez elvet vallják ősi majom mivoltunkra akarnak hasonlítani.

2012. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!