Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az emberek miért csúfolják ki...

Az emberek miért csúfolják ki a másikat? Ettől jobban érzi magát az illető, ha valakit csúfol?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
sok szemét ember van én is tapasztaltam már..és nem tudom felfogni mi a jó nekik ebben..én soha nem bántanék olyat aki nekem nem tett semmi rosszat dehát az emberek nagy része rosszindulatú és örül neki ha a másiknak rossz
2012. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért csinálják sokan, mert csak úgy tudnak nagyobbá lenni mások előtt, ha lealázzák a másikat. Elég szánalmas...! Engem az elálló füleim miatt csúfoltak sokat, és nagyon szenvedtem emiatt. Téged miért csúfolnak?
2012. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert "milyen csúnya vagyok már" :S
2012. okt. 12. 06:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek gonoszak. Biztos kínozták őket babakorukban. Vagy otthon elnyomják őket és másokon élik ki magukat. Teljesen mindegy, melyik, így kompnezálják az őket ért sérüléseket. Másokból merítenek önbizalmat. Egy a vége mindnek: butaság ezt csinálni.
2012. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 RhisiartK válasza:
100%
Hogy egy filmből idázzek: "Íme egy élő példa a szavaimra. Ennek a fiúnak mindent megadtak, de nem tanították meg a fegyelemre, így aztán úgy képzeli a férfiasságot, meg a bátorságot, hogy hetvenkedik, másokat piszkál, míg egy rendes ember meg nem fékezi." Amúgy lehet azért van ez, mert nem gondolkodnak, vagy szórakoztatónak tartják, azt hiszik ettől lesznek valakik. Kicsit szánalmasak, akik csúfolódnak.
2012. okt. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, aki nagyon szép. Elég magas lány, és hiába szép a magassága miatt gúnyolták sokan a gimiben. Engem a fogaim miatt csúfoltak, aztán amikor megcsináltattam, pont azok akik gúnyoltak jöttek oda hozzám hogy "húú de szép". Undorítóak az emberek.

Ha majd esetlen egyetemre mész, egy komoly szakra, ahol azért megválogatják kiket vesznek fel,és bekerülsz egy jó munkahelyre,meglátod majd, hogy a magasan kvalifikált emberek nem ilyenek. Csak a b.nkó, tudatlan, parasztok művelik ezt.

2012. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Az ilyen emberek ezzel a viselkedéssel csak magukat minősítik. Ezzel akarják elhitetni mindenkivel, hogy ők milyen tökéletesek a többiekhez képest, így akarják leplezni a hiányosságaikat. Pedig van nekik bőven...


Engem még középiskolás koromban csúfoltak, mert "kövér" voltam (nem voltam kövér amúgy, csak nem deszka voltam, hanem nőies alakom volt).

Azóta eltelt 10 év, és a jelenlegi párom imád a nőies formáimmal együtt, és nem nagyképűségből mondom, de csomó haverja van, aki szívesen megszerezne magának, mert jó csajnak gondol. Ezen kívül a természetemet és a hozzáállásomat is szeretik.


Úgyhogy ne foglalkozz az ilyen idiótákkal, eljön még a te időd is, amikor meg irigykedni fognak rád, sőt biztosan már most is van olyan dolog, amiben te jobb vagy, mint ők, csak ezt még figyelmen kívül hagyják. ;-)

2012. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van az a kor, amikor már kinövi az ember, mondd azt, hogy te egyedi vagy, és ezt szeretik a csajok.
2012. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy alapvető emberi tulajdonság. Ha egy gyerek kicsúfol valakik, akkor azt sikerélményként éli meg (vagy valami hasonlóként) mert ezzel saját magát a másik főlé helyezi. Vagyis "annak a másiknak elálló fülei vannak, nekem meg nem, ezért én jobb vagyok nála" Szerintem ez ösztönös. De ez megmarad felnőtt korra is, csak átalakul. Az emberek imádnak hülye embereket nézni, mert ettől jobbnak érzik magukat. Ezért olyan népszerűek a Szalacsi és a Polgár Jenőhöz hasonló poén videók, és ezért nézik az emberek a Barátok közt-öt, meg társait, ahol egy rakás balf.sz szerencsétlenkedik.
2012. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gillibran válasza:
100%
Az előzőekben már olvastam az én véleményemhez hasonlót.A csúfolódó,másra mutogató emberek saját nyomorúságukat,szánalmasságukat próbálják palástolni.Vagy még fiatal,kevés önismerettel vagy pedig buta mint a föld.A mai világban általában az a normális,akit csúfolnak.:-)
2012. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!