Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Most akkor ez hogy is van?

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés
sziasztok, azt hallottam hogy aki nagyobbítja a mellét annak a mellbimbóját is átvarrják, vagyis alrébb helyezik de azt hogy? oO levágják félreteszik és ha berakták a szilikont fogják és visszavarrják a mellre?! és aki fiatal lány az tud vele szoptatni? vagy ezt nem értem..olyan helyre varrják ahol nem volt ott, 'nem oda való' csak a bőrre rávarrják? de ott nem bolygatnak meg szöveteket? és aki csinál plasztikát annak ez nem borzalmas hogy egy 'levágott testrészét máshova átvarrják'??! én nem akar plasztikáztatni isten ments csak nem értem h ez hogy van xd
2012. okt. 14. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy. Ezt vy plasztikával oldják meg ha valakinek nem a megfelelő helyen van. Meg lehet azt is hogy kisebb legyen a bibóudrva azt meg körbevágják.
2012. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha körbevágják akkor azt úgy hogy leveszik az egészet körbevágják és utána visszavarrják? vagy ezt nem értem..
2012. okt. 14. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Fordított T plasztikával és a mellbimnóudvart körbevágják és a szélét "eltűntetik", de nem vágják le, csak körbemetszik.
2012. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah értem
2012. okt. 14. 13:33
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!
2012. okt. 14. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy meglátni a varrást még 10 év után is
2012. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!