Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Voltatok már zsírleszíváson?...

Voltatok már zsírleszíváson? Látványos a változás?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 22:36
 1/6 anonim válasza:
0%

nagyonis látványos: fittyedt rücskös lebeny marad utána, nem fájdalommentes, és olyan drasztikus beavatkozás, hogy a szervezet nem tud vele mit kezdeni.


helyette fogyassz rengeteg vizet, hogy az jól átmoshassa a szervezetedet.

méregteleníts, erre kismillió módszer áll rendelkezésre, mindenki megtalálhatja a kedvencét.

mozogj rendszeresen. már az is elég ha kicsiben elkezded, pl reggel felkelés után félóra gyakorlat.


de mind közül a leghatékonyabb ha megismered a tested, elfogadod, és megtanulsz figyelni az "üzeneteire". ennek a legkönnyebb módja a jóga. budapesten ez a legjobb: [link]


hajrá!

2012. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nap mozgok jártam már rengeteg kezelésen is amit belinkeltél ott voltam 10x most egy másik helyre jarok de van rajtam olyqn ahonnan nem jön le. Pedig 47 kg vagyok. De ez alkati dolog ezert gondoltam a zsirleszivasra.
2012. okt. 29. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

szia

menj el amplifitness re mindenhonnan lefogyaszt!

én voltam zsirleszivason,de akkor még nem volt ampli.

zsirleszivas utan meg nem lóg a bör ez hülyeség.

annyit szivnak csak hogy a böröd vissza húzodjon rendesen.

2012. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És neked bevált a zsirszivas megmaradt az eredménye?
2012. okt. 31. 23:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah amugy vékony vagyok nem akarok lefogyni de vannak alkati zsirpárnáim ezért érdekel kifejezetten a zsirleszívás és erről várnék tapasztalatokat.megéri e? És kinél voltál?
2012. okt. 31. 23:55
 6/6 anonim válasza:
46%
Ha 47 kiló vagy és zsírleszíváson gondolkodsz, akkor inkább nemj el egy jó pszichológushoz aki észhez térít.
2012. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!