Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon visszataszító ez a...

Nagyon visszataszító ez a mell? És még változhat? (kép)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és szörnyen csúnya mellem van... :(

Kb. 10 évesen kezdett el nőni, 12 éves koromra lett ilyen, és azóta egy szemernyit sem nőtt! Már nem is fáj...

Szerintetek változhat még? Az is lehet, hogy akár 1-2 év múlva már szép kerek lesz?

Tudom, hogy terhességkor, szoptatáskor is megváltozik, de az még nem érdekel.

Mert most nagy önbizalomhiányom van, mindig takargatom őket. :( Mi lesz, ha lesz barátom? Nem merném megmutatni neki...

Pólóban is nagyon ronda, olyan hegyes...


Az első képen lévőhöz hasonló az enyém.

[link]


Vélemények?



2012. júl. 8. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szia! :) Ne aggódj, mert még évekig fog a melled fejlődni. Változhat a mérete is és a formája is! :)
2012. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Változni fog még, ha nagyon zavar hordj melltartót, így a póló alatt kereknek fog tűnni:) Vagy nem tudom hogy hívják, olyan sportmelltartó szerűt.
2012. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :)

Sportmelltartót, vagy mit hordok, mert idegest, ha néha látszik a mellbimbóm, és azért valahogy nem bírom nélküle... Olyan kellemetlen érzés. :)

Néhány tényleg jól lekerekíti, de van amelyik sajna nem...

A szivacsos melltartóban pedig nagyon szép, csak én nem szeretek ilyen "csalásokat" csinálni. :)

De nagyon remélem, hogy igazatok lesz, és még változni fog. :)

2012. júl. 8. 14:22
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Biztos változni fog :) nekem így 18-19 évesen is még változik, és az emberek kb. 22-23 éves korukig fejlődnek, addig ráérsz, majd 10 év :)
2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
még változni fog, de am sztem így se ronda
2012. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de a gimnáziumi barátnőmnek is ilyen volt a melle 14 évesen. Most 23 a csaj és a cicije semmit sem változott. Ha nem tudsz ezzel megbékélni, akkor kezdj gyűjteni a műtétre! 18 éves korodig úgysem műtenek meg és addig meglátod, szebb lesz-e.
2012. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a mell alapvető formája nem változik.
2012. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem visszataszító, szép kis formás, fiatalos cici. 14 évesen mégis milyennek kéne szerinted lennie? Gyerek vagy még testileg, az lenne a furcsa, ha kifejlett női tested lenne ekkorra.


A nagy begyek meg egyáltalán nem minden pasi álmai. Legalább annyian buknak a feszes filigrán nőkre is, ne keseredj el! :)

2012. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt még van idő nőni és változni a cickódnak,másrészt ha ilyen marad az sem baj,nem minden fiúnak ugyanaz a mell ideálja,nekem speciel nem lenne vele problémám.
2012. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Mia_may ***** válasza:
23%
mire oda kerülsz hogy lefeküdj a szerelmeddel(!!!) hidd el ráfogsz jönni ,hogy akármilyen a cicid ő akkor is iimádni fogja :) hanem akkor nemérdemel meg :)
2012. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!