Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kis hasplasztikai műtét előtt...

Kis hasplasztikai műtét előtt állok. Az izmot fogják összevarrni a hasamba mert nagy a hasam es zavar. Volt már közületek valakinek ilyen műtétje? Mesélnétek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem sportolsz inkább?
2012. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%

Én két gyermeket szültem, az első után is visdzafogytam tornával és diétával, most a 2. szülés után is ezen vagyok jelenleg, megkérdeztem egy szakembert nézze meg a hasam, azt mondta csinálhatok napi 1000 felülést is, akkor is lóhni fog a bőröm , pedig nincs mrgszakadva.

Nem mindenki Rubint Réka ezt értsd meg. Én pedig csak 10 kg pluszban vagyok. Egyszerűen van aki olyan bőrszerkezetű és kész, ha lenne rá most pénzzem én is megcsináltatnám.

Egyébként megkérdezhetem mennyibe fog kerülni?

2012. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso.

Sporttal az izom nem fog osszenoni!Egy deka felesleg sincs rajtam ez genetika.Nezz utanna!

Egyepkent 550.000.-

2012. nov. 2. 19:24
 4/6 anonim válasza:

Igen ez genetika, nálunk anyám is ilyen én is ezt örököltem. Hát akkor még gyűjtenem kell.

Sok szerencsét!

2012. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem volt. Maga a műtét semmi. Nincs fájdalom, de varratszedésig nem igazán tudtam kiegyenesedni. Olyan voltam mint egy 120 éves hajlott hátú nénike. A vágás hatalmas, lassan gyógyul, mindig megmarad a nyoma. Igaz a fehérnemű eltakarja. Arra vigyázz, ne hízz később, mert elformátlanodsz. Én megismerkedtem egy sorstárssal, neki kimondottam amorf formátlan alakja lett, mert a műtét után pár év alatt felszedett vagy 10 kg-ot. Ahol összevarrták az izmait, lapos maradt a hasa, felette meg kidudorodik. Elég bénán néz ki. Én szerencsére vékony maradtam. Eddig, remélem így is maradok.
2012. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,végre olyan szól hozzá akinek volt!

A terhességem leszámítva 58-60kg voltam vagyok.Remélem ezekután is így marad:)

2012. nov. 5. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!