Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szeretném összevarratni a...

Szeretném összevarratni a tágított füleimet munka miatt, Szegeden sebészeten vagy valahol össze lehet varratni? 20/F

Figyelt kérdés
Idióta kommentekre nem vagyok kíváncsi, csak olyan írjon aki tud segíteni!!! Köszönöm.
2012. nov. 12. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szegeden nem tudok, de ha esetleg ott nem találsz, akkor ő itt van, Budapesten az XI.kerületben: [link]

Ha a body modification-nál rámész a magyarra, akkor kiad majd fülrekonstrukció kategóriát.

2012. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sebészeten megcsinálják, mert csak varrni kell

Én akkor is megkérdezem, milyen jellegű munka hogy megválsz tőle? Ezelőtt nem gondoltál erre hogy kénytelen leszel felhagyni a tágítóval?

Lécci válaszolj mert nem mindennap hallok ilyet

20/F

2012. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát mondták már, hogy nagy hátrányban vagyok munka szempontjából. Irodai, pénzügyi munkára vennének fel, ahol a piercingek nem megengedettek.
2012. nov. 13. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegeden is van jó sebész: dr. Bajusz Huba. Jó doki, egyik ismerősömnek is ő műtötte a fülét, igaz neki nem emiatt, hanem mert elálltak neki. Nézz utána, van honlapja is.
2012. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem inkább olyan kellene, ami nem kerül pénzbe. Ez a magánklinika biztos drága lehet :S
2012. nov. 13. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami ne kerül pénzbe? Szerinted van ma olyan??? Esetleg próbáld meg kórházi sebészeten. De ki tudja, normálisan összevarrják-e a füledet. Hogy fog kinézni utána? Gondolom, ez neked sem mindegy.
2012. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam a Dr. Bajusz Hubának, majd kiderül mit mond, ha nem felel meg, akkor megpróbálom a kórházat.
2012. nov. 14. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Majd írdd meg, légyszi, mi volt!
2012. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!