Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellbimbóudvar kisebbítés?

Mellbimbóudvar kisebbítés?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek mellbimbóudvar kisebbítés céljából plasztikai műtétje? melyik dokinál? mi a műtét menete, hogyan csinálják? az egyik mellemen a mellbimbóudvar teljesen más mint a másikon, nagyobb és kiemelkedik, nincs egy sikban a mellel. A másikkal megvagyok elégedve szóval annak koppintását kellene létrehozni. Árra is kiváncsi lennék úgy kb?

2012. nov. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.nekem melmütétem már volt,de alul vágtak.sok mellet láttam már amit mellbimbóudvarnal vagtak.és nagyon undoritó volt.

sztem a vágás kiábránditja a pasikat.még szépet nem láttam.

ha egy mód van rá ne csinaltasd meg.

de amugy forditott T -be vágnak és akkor igy egy függöleges vágás is lesz lefelé.nekem is nagyobb az egyik bimbóudvarom mint a másik,de még egy pasi sem szólt ez miatt.

2012. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van ilyen, de mindig látszik a beavatkozás. Ez ugyan nem csúnya, de átlagos ésszel is egyből tisztában van vele a szemlélő mi történt.

Nyilván egy parizer méretű (bocsánat!), 10 cm-es nipple inkább taszító, de egy 6-7 cm átmérőjű sokunknál extra merevedést okoz. Számít az is mekkora maga a mell; nyilván ha kisebb részét takarja az emlőnek, kevésbé kelt esetleges visszatetszést.


Az általános benyomás jobban számít, - beleértve még a testtartást is - mint egy-egy konkrét testrész!

2012. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem meg pont a parizer mell tetszik!!! Csak nem találok ilyen mellű nőt. Mert nagyon ritka! És mégsem kérdezhetem meg a nőt az első randin, hogy "milyen a melled?" :)
2014. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"mellbimbóudvar teljesen más mint a másikon, nagyobb és kiemelkedik, nincs egy síkban a mellel."

Álom kategória és sajna nagyon ritka.

Emma Sinclaire - Puffy queen. <--- nézd csak meg, álomszép, nagyon sok csodálója-rajongója van. Ne csináltasd meg, sokunknak ilyen cicijű nő kell.

2014. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!