Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mell kisebbítés szülés után:le...

Mell kisebbítés szülés után:lehet ingyenes, vagy legalább tb által valamennyire támogatott?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyobb mellem volt az átlagnál, nálam a melltartó nélküli kimozdulás a lakásból már 14 évesen se lehetett. Sajnos mivel sokat fogytam-híztam, meg ugye alapból van súlya van azért a mellnek, így mindig szégyelltem magam melltartó nélkül, mert mindig lógott valamennyire. Szülés óta nagyobb lett:85 DD ,vagy 85 F is kell már. Sajnos inkább a melltartó nélküli lét zavar jobban, borzasztó, hogy néz ki már így:( Nehezen kapok melltartót, ami van az is csak drágább butikokban, legutóbb pedig fürdőruha felsőt nem is kapat, mert a mai fazonok többsége még ki is van tömve, és nem tartottak szinte semmit se a cicimből. Egyre jobban magamba süllyedek, nem akarok életem végén ezen aggódni és rágódni. A férjem azt mondja ne is gondolkozzak plasztikán, de nem is miatta, hanem magam miatt lenne.Felvarratni szeremén, és kicsit kisebbeket is. Így hogy végül is fájdalmat még nem okoz, van esély arra, hogy támogassa a tb, vagy esélytelen?Sajnos nem úgy állunk anyagilag, hogy simán ki tudnám fizetni, és nem is lennék annyira önző, hogy elvárjam ezt a férjemtől, hogy erre gyűjtsünk évekig. De mikor meglátom magam meztelenül a tükörben akkor könnyes szemmel arra gondolok, hogy nem szeretném, ha ezzel kéne együtt élnem, pláne, ha még az évek alatt még jobban logósabb lesz:(
2012. júl. 20. 12:54
 1/4 anonim válasza:
Ennél fontosabb dolgokat sem támogat a TB, csak az életmentő plasztikát.
2012. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt kérdezem, de kövér vagy? Mert esetleg ha elkezdenél sportolni, akkor csökkenne valamennyivel a mérete. Egyik barátnőm is DD hordott, 3 hónap kőkemény aerobic után (napi 2-3 óra) most már C-s kell neki.
2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maradt még rajtam 6-7 kg felesleg, de nem vészes, alapjába mindig nagy volt. Persze mozgok már 2 hónapja, mennek le a kg, de sajnos ha fogynék is, a lógás megmaradna:(
2012. júl. 25. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor támogatják ha a mirigyállomány kb felét kell eltávolítani
2012. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!