Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet kezdeni plötyhedt,...

Mit lehet kezdeni plötyhedt, laza szemhéllyal?

Figyelt kérdés
Még csak 16 éves vagyok, de nekem mindig is ilyen volt. Ránehezedik a bőröm a szempilla tövekre és nem tudnak felfele állni, ha meg kifestem a szemhélyam, a határvonal ,ahol bőrszínű meg ahol ki van festve, nagyon elüt és még jobban látszik.
2012. nov. 23. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szemhélyam, hanem szemhéjam!!!

Egyébként menj el a Szemklinikára (Bp. Tömő u.), indokolt esetben egy kis plasztikai műtéttel eltávolítják a szemhéjad fölöslegét. Egy ismerősömnek csináltak ilyent, igaz, ő akkor már 60 éves körüli volt.

2012. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Linkelj képet a szemedről, akkor meg lehet mondani, hogy "plötyhedt"-e, vagy csak simán ilyen a szemed formája.
2012. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szüleidnek is olyan? Mert ha nem, akkor szerintem később még változni fog a szemed. Ne fesd ki legfeljebb, ha nem áll jól.
2012. dec. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szüleimnek is olyan, de az nem mérvadó, mert már nem olyan fiatalok és a bőrük öregszik, lazul.
2012. dec. 7. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj 18 éves korodig,utána megműtik ha akarod.Plasztikai sebésznél nekem 140 ezer volt,de persze sebésze válogatja.Nekem is lógott a felső szemhéjam,genetikailag volt olyan,családi vonás sajnos.De kb félórás műtéttel megoldható,utána nem is marad nyoma a hegnek.
2012. dec. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!