Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Férfiak egy plasztikáztatott...

Férfiak egy plasztikáztatott mellű nőről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
75D melltartót hord
2012. nov. 26. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit gondolnék? Fognám.
2012. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit gondolnál? Hogy egy hülye p!csa vagy nem.
2012. nov. 26. 20:14
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Kit érdekel, hogy hülye p.-e vagy sem? Ha ez mellett a teste is bomba...
2012. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Max dugni jó, már akinek van gusztusa hozzá, nekem a kis mell jön be a vékony lányokon. A nagy az természetellenes és ronda.
2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem születhet mindenki jó mellekkel! megcsináltatta mert jobb akart lenni, ennyi. én is feltetetnék egy Hugh Jackman arcplasztikát ha lehetne :D
2012. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Azt hogy egy bátor de jó döntést hozott. Sok nőbe ez a merészség hiányzik.
2012. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy ronda mint a bűn ássa el magát, de azért ráfeküdnék. :D
2012. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt, hogy nem értek a melltartó méretekhez.
2012. dec. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
A nagy mell szerintem ronda, az a nő max dugni jó. Feleségnek soha nem kellene egy plasztik cica, hiszen ha valaki csak úgy érzi magát kiteljesedve, ha tele van nyomva szilikonnal az egészségtelen és szánalmas, öregebb korában meg majd bámulhatja a pasija, a párja búskomor képét mert ha a mell mérete ennyire fontos neki akkor a ráncok kialakulásától nagyon depis lesz... A természetes a szép. CSAK AZT NEM ÉRTEM, HOGY A HASONLÓ VÉLEMÉNYEKET MIÉRT PONTOZOD LE? A KÉRDÉS AZ VOLT, HOGY MI MIT GONDOLUNK RÓLA... TALÁN AZT HISZED HOGY A SZOMSZÉD VÉLEMÉNYÉT ÍRTUK LE? VAGY AZT REMÉLTED, HOGY MÁS VÁLASZOK ÉRKEZTEK ÉS TALÁN MÁR PLASZTIKÁZÁS UTÁN JUTOTT ESZEDBE MEGKÉRDEZNI !?!?! HA IGEN AZ A TE BAJOD!!!
2012. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

jé héhaver te itt ?:D


Nekem meg van csináltatva a cicim, de én nem reklámozom senkinek és nem, nem lehet észre venni, mert nem plazacica vagyok, nem pakolom ki a melleimet, nincs műkörmöm, nincs póthajam, egyetemet végeztem, dolgozok az árát nem apuci és nem pasi fizette, hanem én magamnak.

Nem azért csinátattam, hogy másoknak megfeleljek, hanem magamnak, ugyanis egy műtét miatt nekem az egyik mellem nem fejlődött úgy, mint a másik.

Nem bántam meg , nincs bennem olyan és nem is volt, hogy mást csináltatnék magamon.

Foglalkozok magammal, kondi terembe járok , én így érzem jól magam, akinek tetszik tetszik, akinek nem nem.

A vőlegényem nem azért kérte meg a kezem és nem azért van velem, mert műmellem van vagy nincs .

2012. dec. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!