Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Feltöltetnéd a szád, ha nem...

Feltöltetnéd a szád, ha nem tudnád elfogadni sehogy sem csak akkor ha teltebb lenne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valakinek nagyon vékony a szája. vagy ha a felső, esetleg alsó ajka eltér a másiktól , mondjuk a felső ajka nagyon vékony az alsó pedig telt.

Keresgéltem net-en és láttam olyan képeket, amiken egészen természetes hatású lett a szájfeltöltés után. Mondhatni, ha meglátnám az utcán eszembe nem jutna megkérdőjelezni, hogy ez a valaki feltöltette-e a száját.

(szóval itt nem maria geronazzo-s szájfeltöltésekre gondolok...)

Ti megcsináltatnátok, ha igen miért, ha nem miért ?



2012. nov. 28. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ellene vagyok minden ilyen műtétnek, már ami az én életemet illeti. Annyira viszolygok minden orvosi beavatkozástól, hogy nagyon durva eltérés kéne ahhoz, hogy meggondoljam. Vannak részeim, amiket jobban szeretek, és van, amit kevésbé, de eddig mindent el tudtam fogadni magamon. Abban azonban biztos vagyok, hogy ha pl. balesetben eltorzulna az arcom, vagy betegségben elveszteném a fél mellem, akkor biztosan helyreállíttatnám. De az eredetihez a lehető leginkább hasonlóra. Mert ez az én arcom, és bármilyen is, ezzel szeretnék élni. :)
2012. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem. Az enyém sem szimmetrikus, de nem zavar.
2012. nov. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a felső ajkam vastagabb mint az alsó, és ettől mindig ilyen durcás fejem van de pont ettől különleges valaki. eszembe se jutna megműttetni.
2012. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék a későbbiekben ajakfeltöltést, ugyanis a felső ajkam sokkal de sokkal vékonyabb mint az alsó és nálam ez mindennapos problémát jelent. Szóval ha biztos vagy abban, hogy ez az egyetlen megoldás akkor komolyan gondold át a műtét lehetőségét!
2012. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem töltetném fel. Nekem is nagyobb az alsó mint a felső, de mit számít ez? Attól még senki nem lett szebb hogy megműttette valamijét mert nem tetszett neki. Aki szép az enélkül is szép, aki nem az meg feltöltött szájjal sem lesz az.
2012. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az aki megműtteti magát és ettől boldogabb, elégedettebb akkor mégiscsak megéri nem? Szerintem aki plasztikai műtéten töri a fejét elsősorban önmagának akar tetszeni/megfelelni.
2012. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon zavarna, és nem bírnám elfogadni, akkor megcsináltatnám. Én nem ellenzem az ilyen műtéteket. Ha valaki nem tudja szeretni magát valamilyen külsőség miatt, akkor bizony tegyen érte, mert nem jó egy egész életet önutálatban leélni.
2012. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen , megcsináltatnám , de egy nagyon elismert orvossal és nem kacsásra hanem természetesre , olyanra mintha azzal születtem volna.
2012. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az emberek legnagyobb részének az alsó ajka vastagabb a felsőnél, ami teljesen természetes.
2012. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ők fizetnének nekem 20 milliót, akkor sem.
2012. dec. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!