Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nagyon nem tudnád elfogadni...

Ha nagyon nem tudnád elfogadni magad a külsődet, akkor mit tennél? Megműttetnéd magad?

Figyelt kérdés

nekem az orrommal és a számmal van leginkább gond.


ti mit tennétek?

kort és nemet is kérek köszi


2011. szept. 3. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én meg ami nem tetszik, de nincs rá pénzem :S
2011. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nekem sincsen rá pénzem és tényleg túl drága

de nagyon sokszor gondoltam már rá és mindig csak ugyanide kötök ki.

2011. szept. 3. 21:28
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Szia:)

Nekem is van olyan dolog, ami nem tetszik magamon...amit utálok. Nem tudok mást csinálni az elfogadáson kívül. Mindenkin van hiba, senki sem tökéletes. Ne műttesd meg magad, még ha pénzed is van rá. Semmi értelme. Miért lenne az jó, hogy szebb vagy, de nem te vagy. Ha dicsérnek, akkor egy mű, csinált dolgot dicsérnek.

2011. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
a belsőmön nem kellene mit változtatni mert az jó úgy ahogy van persze vannak hibáim de a külsőm azzal teljesen nem tudok kibékülni. nem a dícséret kell nekem, hogy mások elismerjenek, hanem ,hogy végre nyugodtan nézzek tükörbe, hogy igen szeretem magam.
2011. szept. 3. 21:35
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mint a huzat, úgy megműttetném magam!! Nagy az orrom. Nem is nézek nagyon tükörbe.

Próbálok mást hangsúlyozni magamon, pl. erősebb szemfestés, fülbevaló, feltűnő körömlakk, előnyös haj. Nem tudom elfogadni magam soha, de inkább nem törődök vele.

31/N

2011. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Mostanában én nekem is csak ezen kattog az agyam hogy utálom magam... Néha viszont elfogadom, csak ha meglátom egy képen azt amit utálok magamon akkor megint az önbizalmam = a 0-val.
2011. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hát igen,velem is így van.próbálom magam már évek óta elfogadni, de eddig kevesebb sikerrel ugyan ment, de aztán megint előjött és ugyanott vagyok ahol a part szakad.

igazságtalan az élet mindenféle szempontból de hát vagy megszoksz vagy megszöksz:S

a műtéttől félek, hogy mi van ha rosszul sülnek el a dolgok? de akkor is ez lenne az egyetlen megoldás.

2011. szept. 3. 21:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az ördögi kör nekem is ismerős, de az is igaz hiába közhely, hogy aki szeret elfogad, csak itt az a problémád, ami nekem is hogy SAJÁT magadat nem tudod. Nagyon drágák ezek a műtétek, úgy tudom irigyelni akinek mindene tökéletes. De hát ez van... én tegnap estem épp egy ilyen depresszió féleségbe ez miatt, és semmihez sincs kedvem, legfőképp emberek közé menni. Dehát ez van.... valahogy élni kell vele.
2011. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

én mindig azon vagyok,hogy akkor most már mindegy foglalkozok magammal ahogy csak tudok más meg nem érdekel.

de aztán nézem azokat az embereket, akiknek külsőleg mindenük meg van. szép, tökéletes külső.

nekem meg nem. persze,hogy így nem tudjuk elfogadni magunkat de hát ez van. :S bizonyára oka is van,hogy így történt. hogy így születtünk. csak tudnám mi.

2011. szept. 3. 21:52
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Az orromat megakarom énis műteni:) És ha nem nől a mellem "nagyra"akkor azt is :) csak nem tudomhogy honnan lesz rá pénzem..
2011. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!