Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy orr? és...

Mennyibe kerül egy orr? és egy száj plasztika? Vagy pedig egy teljes arc plasztika?

Figyelt kérdés
Megkérek mindenkit hogy csak olyan irjon aki nem csinál ebből hülyeséget, leirnátok az orvos nevét, véleményeket stb... köszke
2012. dec. 3. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ezt az orvos tudná megmondani ... keress fel többet


(és gondold meg, hogy biztos akarod-e)

2012. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Orvos- és beavatkozásfüggő. Nem írtál pontosabbat, így nehéz, de félmilliótól felfele gondolkodj (mondjuk egy orrkorrekció esetében). Teljes arcplasztika meg.. nem néztél te túl sok filmet? Vagy nem vagy krónikusan önbizalomhiányos? Ez nem olyan, mint a filmekben, hogy befekszünk a kés alá és minden happy. Előbb olvasgass elszúrt műtétekről is.. Nem rizikómentes.
2012. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem ne csináltasd meg azok a lányok az én véleményem szerint szebbek akik nem playsztikázottak
2012. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most aztán adtál egy jó nagy pofont a világnak! Meg nekem is. Sőőt, még jól meg is mondtad! Figyelj.. semmi körítés nincs a kérdésedhez, de szájalni azt tudsz. Gondoltam beszélgetünk egy kicsit róla és megtudok többet, így tudok mondani érdemit is. De ha nem szeretnél választ, én nem erőltetem! Láthatóan nincs reális képed a szépészeti beavatkozások világáról, közvetett, valószínűleg téves információid vannak. Egy kérdés maradt csak bennem: miért van szükséged kérdésfeltevésre ha te ilyen erélyes és okos vagy? Sosem értettem tulajdonképpen ilyenkor igazából mire is várja a kérdező a választ. Mert a témában ennyiból mondani nemigen lehet semmit. Hát, te majd biztos tudod. Arról, hogy rondának véled magad senki, nem tehet.
2012. dec. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most mond már meg légy oly kedves te miről beszélsz??? Én csak egy kérdést tettem fel, de nem tudtál rá értelmes választ adni, olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi akik ezen már átestek vagy van/volt már egyéb tapasztalatuk. És képzeld el, hogy nem vagyok ronda, nem szenvedek önbizalom hiányban sem mit szeretnél még tudni? Kérdezz és én Felelek Neked :)
2012. dec. 11. 09:40
 6/7 anonim válasza:
Gratulálok kedves kérdező. Ha nem vagy ronda ne csinálj semmit az arcoddal. Lehet hogy divat az arcplasztika de nem kéne felesleges dolgokra kidobni a pénzedet. Arra is gondolj hogy melyik férfi (igazi, aki nem felszínes) vágyna egy plasztik babára? Az összes arcműtét végeredménye rondább mint az eredeti, csak ezt önmagadnak nem vallod be.
2012. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem akiknek jó sebész csinálja a műtétet egyáltalán nem rondák:) Persze... találni is kell egy plasztikai sebészt egy igazán jó aki nem szabdal össze. Tudnátok mondani neveket?
2012. dec. 15. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!