Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kisebb szájat szájplasztikával...

Kisebb szájat szájplasztikával lehet?

Figyelt kérdés
Azt meg lehet csinálni hogy kisebb legyen, és ne látszódjon heg ? Még nem volt semmien plasztikai mütétem és nagyon vastagnak találom a számat
2011. nov. 17. 18:07
 1/3 LadyLee ***** válasza:

Ne hülyéskedj, a pasik imádják a vastag ajkakat!


Ha nem szilikonnal feltöltött borzalom, akkor biztos jól néz ki. Nekem is eléggé vastag a szám, de imádom és tapasztalatom szerint a srácok is.


Egyébként meg: Az arcom az utolsó dolog, amihez hagynám, hogy sebész hozzáérjen, mert nagyon könnyű ott bármit is elrontani, és míg egy rosszul sikerült mellműtétet, hasplasztikát elrejt egy póló, addig símaszkban csak nem rohangálhatsz.


Szerintem inkább próbálj meg megbékélni magaddal - ne adj Isten szeretni is a tested, különleges szád.

2011. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen van lehetőség az ajkak kisebbre vételére.Mindenki azt csinál a testével amit akar , nem kell elfogadni , nézz úgy ki ahogy szeretnél!
2011. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eszedbe se jusson kések alá vetni magad egy ilyen különleges adottság miatt. A vastag ajkak a legvadítóbbak...
2011. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!