Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy plasztikai sebészet...

Egy plasztikai sebészet honlapján olvastam az alábbit. Ez konkrétan mit jelent illetve nem tudom behatárolni mégis ez mekkora méretre utal?

Figyelt kérdés

Az alkatilag fejletlen és az átlagosnál lényegesen kisebb emlők esetében (térfogatuk gyakran a 100 ml-t sem éri el, és az emlők minimális kontúrokkal rendelkeznek). Öröklött, azaz genetikusan meghatározott állapotról van szó.

Pontosan így van a szöveg. 100 ml az mekkora lehet nem tudom pontosan elképzelni...nekem nagyon picike melleim vannak és nagyon utálom és szégyenlem. Ezért tuti megfogom csináltatni. Ez egy olyan kitétel amit bemásoltam ahol ebben az esetben az OEP ha nem is 100%-os támogatást nyújt de valamennyit áll. 20/L


2012. dec. 7. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
keress egy tejeszacskót, az 1000ml, ha 1L-est veszel. na annak az egy 10-ede. mérd hozzá, de ha elmész egy konzultációra ott is megmondják. :-)
2012. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mint egy közepes mandarin. egy vizespohár 2-3 deciliter, az is lehet viszonyítási alap.
2012. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az OEP 100 ezer ft áll, nekem ezt plasztikai sebész mondta.
2012. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Rengetegen húznak hasznot a nők alacsony önértékeléséből. Nem megoldás a műtét, mert :

A genetikát tovább örökíted

És egy csomó pasi szereti, sőt , imádja a kislányos alkatúakat (később nem ér térdig a cickó)

És nem azért mert feltétlenül pedofilok, hanem mert te szép vagy és a fiatalság a testedből is sugárzik(Persze a pedofilok is ezért szeretik ezt a típust)

De a női minőség nem csak a külsőségektől függ.

Ne hagyd magadat megfejni!

Ha megcsináltatod az implantátumot, onnantól kezdve állandóan költeni kell rá.

De, te tudod.

2012. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
arról nem beszélve, hogy elveszted a természetességed. engem pl. zavarna
2012. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!