Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Intim plasztika! Mikor csinált...

Intim plasztika! Mikor csináltathatom meg? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy a kisajkaim nagyok, kilógnak. Nem divat miatt akarnám megcsináltatni!!

Ha valami szoros, vagy dörzsöli fáj. Már nagyon zavar.

Önbizalmam sem az igazi miatta. Nem akarok még egy fiúval sem lefeküdni, de nem is mernék miatta.

Kétszer voltam nőgyógyásznál mert hüvelygyulladásom van, és a kisajkaim fájnak....de sosem mond arra semmit..csak gyógyszer ír fel. Arra is gondoltam hogy az is okozhatja a bajom el nem múlását, hogy kilóg és dörzsölődik, persze hogy "bedurran". Szüleimnek nem szeretnék szólni róla. 3és fél év múlva megyek fel pestre, lakni és tanulni. Mennyi idő a gyógyulás, mert titokban csináltatnám meg. Mennyibe kerül? Nem válna a terület érzéketlenné?



2012. dec. 24. 00:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Arra értem, hogy 3és fél év múlva mennék, hogy 18 éves leszek, és ott eltudnék tűnni pár napra.
2012. dec. 24. 00:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod azt olyan suttyomban összehozni.
2012. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Ne aggódj mert aki szeret, az olyannak fogadja el a puncidat amilyen! :) Semmi baj nincs vele! :) Nagyon boldog karácsonyt kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Előző vagyok. Ez genetikai adottság. Minden punci más, de a Tiéd is normális. :)
2012. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

amugy ezt tényleg meg szokták müteni,mert az életben zavaró.

nem csak eztétikai szempontból.

sztem 18 év felett.

az ár az változó,olyan 200-400 ezer ft.függ hogy hova mész.

2012. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok, de amint írtam nem csak amiatt akarom, hogy önbizalmam...hanem fáj, a farmernadrág sem a legkényelmesebb vagy a tanga..
2012. dec. 24. 12:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Kis kedv csináló....


[link]


Nekem is ilyen puncim van, és néha kellemetlen tud lenni... De én tuti nem vállalnék be egy ilyet!

2012. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ilyen mint a videón a lánynak!!
2012. dec. 24. 19:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 éves kor alatt mindenképp szülő kell hozzá. De ha a pénz nem gond a családban akkor mondd el anyudnak, mondd hogy nagyon fáj, elviselhetetlen, stb. És akkor nem kell rá várnod még 4 évet... Meg akkor is honnan szerzel magad ennyi pénzt? Egy ilyen műtét marha drága.
2012. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, már én is gondolkodtam ilyen műtéten, pedig nekem csak kb feleakkora mint a videóban szereplő lánynak. De még ez is nagyon kellemetlen tud lenni, biciklizésnél nekem mindig csípődik, vagy amikor menstruációkor betétet használtam, nagyon kidörzsölődtem. Ha kicsit növekszik a szőr, attól meg tudok őrülni, mert nagyon szúrja a kilógó részt. Úgyhogy aki azt hiszi, hogy a nők csak hisztiből csináltatnak ilyen műtétet, az nagyon téved!
2012. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!