Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtétekkel megoldha...

Plasztikai műtétekkel megoldható a homokóra alak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennék kíváncsi , hogy ha egy lánynak / nőnek nincs se homokóra, se körte alakja, akkor plasztikai műtétekkel ellehetne érni a homokóra alakot? Gondolok itt arra, hogy kiveteti a lengő bordáit, és nagy implantátumot rakat a fenekébe (mint például Nicki Minaj.. ha jól megnézitek, Nicki Minaj-nak nagyon széles a csipője,meg a combbjai is elég vastagok, ahhoz képest, hogy igencsak vékony testalkatú..)



2012. dec. 27. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

nem gondolod hogy egyszerűbb lenne sportolni??vagy legalábbis nem olyan gáz/drága

16/f

2012. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
jah amúgy a kérdésre a válasz: szinte minden megoldható csak sok pénz és kevés IQ szükségeltetik hozzá
2012. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

El. Erre találták ki.

De ha egyszer elkezded nem fogod tudni abbahagyni.-nem az akaraterőre célzok. Természetellenesen fogsz hízni, és újra és újra korrigáli kell majd, mert máshogy forrnak össze a kötőszövetek.

2012. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nicki Minajnak a melle a szája és a segge nem eredeti.

Ne ő legyen a példa.

2012. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
El lehet érni, de ha természetes kinézetűt akar az ember, akkor genetika kell hozzá. Nicki Manaj-nak se a segge-se a melle nem eredeti.
2012. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pont azért Nicki Minaj a példa.. mert ha valaki implantátumokkal, lengőborda kivétellel és plasztikai műtétekkel akarja elérni az "álom" / homokóra alakot, akkor nyílván nincsennek meg genetikailag az adottságai hozzá, és csak így tudja elérni.. :)
2012. dec. 27. 21:28
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Most jottem csak ra, hogy mennyire szerencses vagyok, hogy nem kell ilyeneken gondolkodnom! Marmint en irtozom az altatastol meg ez mind jo sokba is kerul. ES homokora alakom van. Szerintem edzessel is el lehet erni, de ha neked plasztikaval szimpatikusabb, akkor hajra! :-)
2012. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó, én csak érdeklődök. :) Bár számomra plasztikával szimpatikusabbnak tűnik.:D
2012. dec. 27. 21:40
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Dolgozik ő azért az alakért keményen hidd el nekem. Feszes mindene, csak ide-oda berakatott implantátumokat, hogy szexbomba lehessen. Mert mint tudjuk minden dala arról szól, hogy dugj meg te állat. :)

Szóval ő ledolgozta, ledolgozza amit tud/tudott (és ezzel lement a melle és a popsija is) és úgy gondolta hogy berakat akkor magának új cicit és új popsit.


Amerikába a csajok 18. szülinapjukra műcicit kérnek.

Ez nem olyan nagy cucc.

Amióta J.Lo behozta hogy szép a nagy kerek fenék, azóta már popsi implantátum is van.


Akinek van pénze az tud Nicki Minaj-t csinálni magából.

De neki személyi edzője és étkezési tanácsadója van, hogy formában és egészséges maradjon.

2012. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan van aki ilyesmin gondolkodik? Nekem homokóra alkatom van, de szívesen elcserélném egy fiúsabb alkatra vagy bármire... ez a homokóra alak manapság már még a pasiknak sem jön be.
2012. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!