Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretném itthon kilyukasztani...

Szeretném itthon kilyukasztani a köldökömet. Miből áll egy ilyen, lépésről-lépésre?

Figyelt kérdés

Elsőnek gondolom a gyógyszer tárban kell venni tűt.

Aztán lefertőtleníteni a lyukasztani való részt?

De azt nemértem, hogy a tű amit veszek gondolom vékony. És amit én kinéztem piercinget annak a "bedugókája" az egy három tűnyi vastagság. Azt hogy fogom átszúrni rajta?? És miután átszúrtam rajta a piercinget is, akkor mennyi ideig nem lehet menni mondjuk strandolni?


2010. jún. 29. 10:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
-.-"""""
2010. jún. 29. 10:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szakemberhez, ne csináld otthon.
2010. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne otthon lyukaszd ki,mert rengeteg fertőzést és hasonló dolgot kaphatsz el! Jobban jársz ha elmész egy szalonba! Igaz hogy drágább mintha otthon csinálnád, de hidd el: Megéri az a 4-5 ezer forint!
2010. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem se lyukaszd ki otthon, menj el hozzáértőhöz, az olcsóbbak érzéstelenítés nélkül már 2-3 ezerért megcsinálják. Nekem ajakpiercingem volt és nem volt olyan vékony az a tű...
2010. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oda kell szülői beleeggyezés?
2010. jún. 29. 10:48
 6/14 anonim válasza:
100%
Hát.. szerintem is bízd inkább szakemberre ! A tű , amivel szúrnak, az olyan vastag, mint amilyen a piercing szára ( ahogy Te írtad " bedugókája " ) . A felületet és a piercinget is alaposan le kell fertőtleníteni. Aztán berajzolják stb stb. Szóval nemhiszem,hogy magadnak meg tudnád csinálni. Strandra, szoláriumba, ilyen helyekre 1 hónapig nem szabad menned. Ha mégis nekiállsz otthon, akkor sok sikert .
2010. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Asszem h kell szülői beleegyezés, de nem mindenhova és lehet h nem is tartják olyan fontosnak,csak "ilyesztegetni" akarnak:P
2010. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne csináld otthon. Volt egy őrült osztálytársam aki megpróbálta jól elis fertőződött tiszta genny lett neki és ő a száját lukasztotta át... nagyon gáz... inkább menj el egy profihoz! Nem hinném, hogy kell hozzá szülői beleegyezés, nekem nem kellett. De hát ha nagyonfiatal vagy lehet rákérdeznek nem tom...
2010. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Akkor profihoz megyek, csak az egy másik városban van. Szóval le kell utaznom Szekszárdra. Nem tudna esetleg valaki egy olyan árat amit el szoktak kérni a lyukasztásért?
2010. jún. 29. 10:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
6-7 ezer forint körül. stúdióként változik.
2010. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!