Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítés, mellfelvarrás...

Mellkisebbítés, mellfelvarrás tapasztalatok- Melyik orvost válasszam?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretném megcsináltatni a melleimet mert nagyon nagyok.Most már tényleg elérkezett az idő. Lassan 1 éve, hogy szültem, a szoptatás nem tette tönkre, viszont az utána következő hirtelen súlyvesztés annál inkább.A baj az,hogy tanácstalan vagyok (mint sokan mások), hogy melyik dokihoz menjek.Az ismerőseim közül még senki nem esett át ilyen vagy hasonló műtéten.Eddig az Aestheticában gondol gondolkoztam, de most sok rosszat olvastam. Tapasztalatokra és árakra lennék kíváncsi.

2013. jan. 11. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Debreczeni Bélát ajánlanám. Több magánklinikán is és a honvédbe is dolozik, így az ár változó.
2013. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Sok jót olvastam róla,de inkább csak kisebb műtétekkel kapcsolatban. Mellműtéteiről eddig még nem találtam semmit. Téged műtött, vagy ismerőst? És ha megkérdezhetem melyik kórházban és mennyiért?
2013. jan. 12. 16:09
 3/5 anonim válasza:
dr .Pap Péter,mindenképpen! Virányos klinika
2013. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dr Molnár Csaba, Debrecen. Nekem ő csinálta a melleimet, végig jártam 5 orvost, mindnek láttam munkáját, de nála döntöttem és nagyon nem bántam meg .

Korrekt árban is és a munkáját is dicséri mindenki .

2013. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megcsináltattad azóta a mellfelvarrást? Ha igen, megkérdezhetem, hogy mennyibe került?
2013. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!