Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fülkorrekcio? Valami egyszerű...

Fülkorrekcio? Valami egyszerű műtét?

Figyelt kérdés
A fülem hát megett a kagylóból kinőtt egy porc,ami elnyomja a fülemet a fejemtől mind a két oldalon jelen van ... :( Már nagyon zavar ... Valami egyszerű műtéttel ? levágni,vagy lelézereztetni lehet ? Kb menyibe kerülhet egy ilyen egyszerű műtét ?
2013. jan. 16. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A füledből porc nőtt ki? Ezt nem értem. Nem lehet, hogy inkább egy zsírcsomó az? Biztosan le lehet venni egy egyszerű kis beavatkozással. Fülésznek vagy bőrgyógyásznak kellene látnia először.
2013. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mindkét oldalon megjelent, akkor ez szerintem inkább valamiféle allergiás duzzanat lehet, mint zsírcsomó... Bár nem vagyok orvos. Mindenesetre a tanácsom az előttem szólóéval azonos: irány az orvos! Nem szoktak az emberből csak úgy "alkatrészek" :) kinőni menet közben, kivéve a bölcsességfogunkat. Itt valami nem stimmel, és nem csak esztétikailag! Jobbulást!!
2013. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!