Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sas orrom van, vagyis elég...

Sas orrom van, vagyis elég naagy és púpos. Nem akarom plasztikáztatni. Hogyan lehetne egy kicsit alakítani műtét nélkül? Egy tizenéves lány.

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
néhányszor verd orrba magad egy lapáttal.. az nem műtét. amúgy sehogy. Mondjuk tizenéves létedre gondolom, tanultál biológiát, ahol valszeg azt is tanítják, hogy ha van egy csont, ami oda nőtt, ott is marad, amíg le nem vágják, vagy törik.
2013. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sminkkel lehet rajta javítani szerintem.
2013. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hàt mütèt nèlkül sehogy.

A smink meg erre annyit èr mint halotnak a csòk.

2013. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
tuti jo rá a smink, ki kell hangsúlyozni a szemed, és gondolom árnyékolni is lehetne úgy itt ott hogy ne az orrod legyen amit először észrevesznek, emelett valószinünek tartom, h teljesen rendben van az arcod és szép
2013. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia en kuldok neked 1 linket ,sk-ban egy bemondono ,szerintem iszonyu nagy orra van ,a kepeken nem lehet anyira latni mert jo a smink rajat ,.. szerintem nezzd meg

[link]

[link]

[link]


na es kabe igy nezz ki oldalt : [link]


na es ilyenkor mondom azt a jo smink csodakara kepese ,a rossz az meg torzit

2013. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 claidheamohmor válasza:
... ráadásul én pl. szeretem, ha egy nőnek karakteres orra van. A barbie-arcú nőket meg ki nem állhatom. Talán nem vagyok ezzel egyedül.
2013. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!