Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy fogadjam el, hogy egyelőr...

Hogy fogadjam el, hogy egyelőre nem műttethetem meg az orrom?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta zavar az orrom, nagy és csúnya!Utálom, de sajnos nincs pénzem megműttetni:( Fősulira járok,mellette nem lenne időm dolgozni,sajnos. Pedig tudom,hogy ez az egyetlen megoldás arra,hogy ki tudjam fizetni a műtét árát. A suli befejezésééig még 1 év van, utána mire elkezdek dolgozni... Egy egész örökkévalóság. Már nem bírok ezzel az orral élni, egyre jobban utálom:( Az utcára is utálok ki menni, úgy érzem,hogy mindenki az orromat nézi. Mit tegyek? Úgy szeretnék egy átlagos orrot:(
2013. jan. 16. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Ez úgy hülyeség ahogy van szerintem, eddig is ezzel az orral éltél, miért ne bírnál még ki így éveket akár? Egyáltalán tényleg nagy az orrod vagy csak te meséled be magadnak? Mert a legtöbb embernél ez van. Nekem is vannak hibáim, mégsem utálom őket, hanem elfogadom és kész.
2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pontosan megértelek, Kérdező, mert pontosan ugyanígy voltam, csak a füleimmel! Már majdnem én is begolyóztam miatta, és elég sokára sikerült megműttetnem. De SIKERÜLT! 35 éves koromig éltem lapátfülekkel, de tudtam, hogy egyszer megszabadulok tőlük. Szóval én azt mondom, tarts ki még egy kicsit és gyűjt össze annyit, amennyi szükséges a műtéthez. Érdemes kivárni az időt, mert lelkiekben meg fog térülni és minden meg fog változni pozitíve!
2013. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nézz utána a lehetőségeknek, hátha van részletfizetés, esetleg jelentkezhetsz átalakító showba :)

Egyébként meg kép nélkül elég nehéz eldönteni, hogy ez tényleg csak a te életed központi problémája-e vagy valóban orvos kell azonnal és műtét. Egyébként meg én mindig csodálkoztam, hogy Michelle Wild mi az ördögért nem műtette meg az orrát, mikor a mellét meg igen. Mert hogy a külsejéből él, azért műtette meg a mellét. Hát az orrát miért nem?

Egyébként meg ha régóta zavar és tényleg annyira nagyon, akkor már gimisként is dolgozhattál volna nyáron, szülinapi pénzeket összerakod stb.

2013. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj össze fog jönni.

Az ember amit nagyon akar azt el is éri.


Sokan nem képesek felfogni , hogy bizony a természet néha igen humoros dolgokat művelt és például nem mindig az archoz illő orrot vagy fület ad.


Szerintem abszolút nincsen baj a plasztikai műtétekkel.Természetesen nem a kacsa szájra meg a dinnye méretű mellekre gondolok.

Egy művi beavatkozásokkal elért természetes hatású külsővel semmi gond nincs.

Sőt nagyon szép is tud lenni.

2013. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én csak egy átlagos orrot szeretnék, hogy ne érezzem magam kellemetlenül amikor ki kell mennem emberek közé, és szeretném ha lenne egy kis önbizalmam(végre) De sokan sajnos nem értenek meg engem :( pedig egyáltalán nem csak divatból szeretném megműttetni, hanem mert rosszul érzem magam ezzel az orral:(
2013. jan. 17. 19:53
 6/9 anonim válasza:
nekem csúnya lapos és csontos az orrom, hát nem vagyok oda érte de nincs az a pénz amiért megműtettném, a plasztikázott orrok nekem mindegy egyformának tűnnek amilyen meg nekem van tuti nincs még 1 a földön :) és ennek örülök
2013. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na nekem pont olyan orrom van mint Michelle Wild-nek sőt, arca is hasonlítok rá

nagyon szeretném megműttetni az orrom, de még 4-5 évig tuti nem tudom :( és eléggé el vagyok keseredve. megpróbálom magam úgy sminkelni hogy szebb legyen de csak nagyon kicsit javít rajta

de úgy vagyok vele hogy annál jobban küzdök, mindenféle pénzszerzési lehetőséget megpróbálok és inkább nem veszek addig semmi új cuccot, édességről mindenről lemondok csak minél előbb meglegyen az a pénz!

2013. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is ismerem ezt az érzést. Én a fülemet plasztikáztattam, mert olyanok voltak mint Dumbónak...de nagyon fontos, hogy próbáld/tanuld meg addig is elfogadni.És élni :) Ne pocsékold el emiatt a napjaidat azzal, hogy otthon búslakodsz. Sminkeld ki magad öltözz merészebben találj ki valamit, hogy eltereld a figyelmed!Remélem sikerül és azt is,hogy hamar el tudsz majd kezdeni dolgozni, hogy pénzed legyen addig is akár diákmunkát nézhetnél én is azt csináltam fősuli mellett.
2013. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Először is...senki nem lehet tökéletes:))Szerintem nem jó ha az orrod miatt ostorozod magad...De ha ennyire nem tudod elfogadni, akkor kitartás, egyszer biztosan összejön majd a pénz a műtétre :))
2013. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!